• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: brutnákový? Mala som ten z the ordinary, mazala som si ho len tvár a smrdel tak, že prišli sťažnosti až z vedľajšej izby :D
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ISCH: slunecnicak?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: prosimte, jake zhorseni v efektu noveho slozeni jsi presne zaznamenala? Mam poslednich par tydnu vlasy matne (doted se mi leskly), cim dal drive se masti.. Tak podezrivam sampon, casove se to shoduje s otevrenim noveho baleni (ale nevim jake bylo predchozi, vyhodila jsem ho bez srovnavani s novym).
    ISCH
    ISCH --- ---
    MART1NKA: Jakej argan ted obecne malo smrdi?
    MART1NKA: Dik, na ten jsem uplne zapomenula.

    A dikza brainstorming, jak jsem utekla od kosmetiky, tak mi ted obcas mozek odmita vydat zname informace :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ISCH: brutnákový je levný a není cítit
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ISCH: Mne príde ten arganový asi najlacnejší. Šípkový čo mám bol drahý.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MART1NKA: Nekterej obcas trochu jo.

    A teda hledam nejakou "economy" variantu, do sauny ted chodim 3-4 tydne a mazu dost velkou plochu, neni to na "par kapek na cele telo".
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ISCH: Šípkový. Arganový ti asi smrdí, čo?
    ISCH
    ISCH --- ---
    Jakej olej byste doporucili po saune? Ideal telo i vlasy. Hydratace, zpevneni kuze, co nejmin vlastniho "zapachu".

    Napada me z hlavy hroznovej, jeste nejaka idea?
    XAJA
    XAJA --- ---
    SIMCIIQ: mne teda bambucke nevadi, ale nesmie byt samotne. zmiesane s inym tukom v pohode.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    bambucky jsem odlozila a vytahla konopnou mast z lednice.. otestuji a uvidime co dal ;)
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    SIMCIIQ: Mně kdysi pomohla konopná mast. Pak jsem jí aplikovala ještě na synovce a taky zabrala.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CAMELLA: kamosce zas na oblicej weleda wintercream ale ma exemy spis narazovy, ale pres pul obliceje a kortikoidy uplne nechce... a tu weledu sem dostala jako darek k objednavce, takze to bylo dost haluzove objeveny
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NILA: Tie esenciálne oleje sú pravda. Ono automaticky neznamená, že prírodná kosmetika nie je plná alergénov. Treba si aj v nej vyberať pokiaľ je človek citlivý. Už som mala niekoľko produktov, po ktorých som sa dosť osypala. Naopak neprírodné produkty pre atopikov z lekárne mi nikdy neublížili, prinajhoršom mi nepomohli.
    NILA
    NILA --- ---
    SIMCIIQ: napadá ma - psychika?
    also - a dúfam, že nedostanem ban na tri životy dopredu - velké množstvo esenciálnych olejov v prírodnej kozmetike tiež ekzematikovi službu nespraví...
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    Daruji Antipodes Serum Hossana. Pouzila jsem parkrat, ale vysusuje me. Kdyztak sz. https://www.greenwave.cz/antipodes-serum-hosanna-s-vyplnujicim-efektem-30-ml

    Je mi lito to vyhodit...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: A mojí ségře, která je těžký ekzematik docela pomáhá weleda, tuším ta mandlová a nebo skinfood
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Bambucký nedělá dobře hodně ekzematikům, to se nedivím. Zkusila bych něco lehčího (i když mě třeba na promaštění ekzematické kůže nakonec nejlíp fungovalo doma vyškvařené sádlo :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SMARTCHIN: padlo.. snazim se jet NT domacnost..
    peru v Sonnettu nebo levandulovym Sonettu.. to samy Jar, vytiram v octe, deodorant mam Jason nebo Alverde..
    tady jsem se docetla, jaky mate sampony, to musim jeste zmenit.. az dojedu vsechny chemky, tak budu uz kupovat jen prirodni jako mycka, zachod apod.. kdyz makam s chemkou mam rukavice..

    me by zajimalo, co mazat na ty ruce.. bambucky maslo nedela takovou sluzbu, jako jsem cekala..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam