• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Navyše si fakt myslíte, že to je účinný sanitizer?
    GRETHA
    GRETHA --- ---
    KAMIONG: v biooo lze koupit vzorek
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ELIZHANNAH: jako člověk, který si pravidelně vyrábí gel na vlasy z lněného semínka můžu říct, že výroba vypadá jednoduše, ale není to tak jednoduché :). Zejména cezení semínek z gelu je dost problematická část :D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Možná někdo ocení odkaz na DIY antibakteriální gel z lněného semínka: https://joybileefarm.com/diy-moisturizing-hand-sanitizer-from-flax/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Máte někdo zkušenost s tímto spf? Mádaru obecně oblibuji, tak doufám, že by tento produkt byl taky fajn, ale radši se zeptám...
    BiOOO.cz - MÁDARA Opalovací krém na obličej SPF 30 s anti-age efektem 40 ml
    https://www.biooo.cz/...paign=Katalogy&gclid=EAIaIQobChMI6YqdltyQ6AIV3sqyCh05-wfSEAQYASABEgKZdfD_BwE
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Dr. Hauschka ma dnes slevy

    Sobota 7.3. ⚘⚘⚘

    Využijte 15 % slevu na běžné pěstící přípravky Dr.Hauschka a dekorativní kosmetiku, u které se vztahuje i na limitované edice.

    Nabídka platí v našem e-shopu
    ☯︎ https://www.yinyang.cz/

    a vlajkové prodejně v Praze
    Dr.Hauschka Store + Studio
    Revoluční 10
    od 11 do 16 hod

    Pro objednávky v e-shopu je podmínkou platba bankovním převodem a zadání slevového kódu 'FlowerPower' do poznámky.
    Pokud bude celková částka objednávky po odečtení slevy méně než 900 korun, účtujeme poštovné.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: Nevsimla som si a uz som ho minula. Mne smrdel jak keby som padla do haldy plevelu nosom napred. Ale argan mi zase vonia.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    WITCHIE: A taky me zacala svedit hlava :( to jsem v zivote nemela
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARINNE: ten konkrétní rdinary brutnák jsem si napatlala včer ana ruku, nepřišel mi, že je cítit. Dala jsme očichat mužovi, prý jsko vzdálené hodně vyčichlé mýdlo a to jen velmi zblízka (5 cm). Neměla jsi žluklý?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARINNE: přesně ten mi přišel jemný a nevtiravy :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: brutnákový? Mala som ten z the ordinary, mazala som si ho len tvár a smrdel tak, že prišli sťažnosti až z vedľajšej izby :D
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ISCH: slunecnicak?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: prosimte, jake zhorseni v efektu noveho slozeni jsi presne zaznamenala? Mam poslednich par tydnu vlasy matne (doted se mi leskly), cim dal drive se masti.. Tak podezrivam sampon, casove se to shoduje s otevrenim noveho baleni (ale nevim jake bylo predchozi, vyhodila jsem ho bez srovnavani s novym).
    ISCH
    ISCH --- ---
    MART1NKA: Jakej argan ted obecne malo smrdi?
    MART1NKA: Dik, na ten jsem uplne zapomenula.

    A dikza brainstorming, jak jsem utekla od kosmetiky, tak mi ted obcas mozek odmita vydat zname informace :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ISCH: brutnákový je levný a není cítit
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ISCH: Mne príde ten arganový asi najlacnejší. Šípkový čo mám bol drahý.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MART1NKA: Nekterej obcas trochu jo.

    A teda hledam nejakou "economy" variantu, do sauny ted chodim 3-4 tydne a mazu dost velkou plochu, neni to na "par kapek na cele telo".
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ISCH: Šípkový. Arganový ti asi smrdí, čo?
    ISCH
    ISCH --- ---
    Jakej olej byste doporucili po saune? Ideal telo i vlasy. Hydratace, zpevneni kuze, co nejmin vlastniho "zapachu".

    Napada me z hlavy hroznovej, jeste nejaka idea?
    XAJA
    XAJA --- ---
    SIMCIIQ: mne teda bambucke nevadi, ale nesmie byt samotne. zmiesane s inym tukom v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam