• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    ANEZAK397: To bude asi ono, dik.

    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    TABBY: Myslis tu znacku od ktere mel kazdy v roce 1998 navonenou vazelinu na rty?
    Pokud ano, ta uz asi neexistuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    Body Basics - netušíte, co s nimi je? Web nefunguje, posledni info na FB z roku 2013... a já potřebuju jeden jejich produkt. Dík.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    PISISKVOR: wooden spoon https://www.biooo.cz/mleko_na_opalovani_spf_30_wooden_spoon-p-13239.html? Krásné se roztírá, stačí fakt málo, nedělá fleky a poměrně rychle se vsakuje, záleží jakou dáš vrstvu.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    PISISKVOR: Badger, ideálně objednat z iherb
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim, opalovaci krem na decko (batole)? nemusi byt vysoke SPF (resp. 50 ne, 30 muze byt, ale kdyby to bylo treba 20, tak by to byl ideal). ne Weledu, s tou mam u deti bohuzel jen spatne zkusenosti (vcetne jejich opalovaku).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANGIOLETTO: Tu jsem zkousela a neudelala nic.
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Já zase moc ráda doporučím bělící zubní pastu od My Magic Mud. Zuby mi neuvěřitelně prokoukly, ale hlavně čistí tak dokonale, že mám i po 24 hodinách pocit dokonale vyčistěných zubů (když jsem pozdě v noci líná si jít vyčistit zuby a nechám to na ráno ,D

    BiOOO.cz - My Magic Mud Zubní pasta s aktivním uhlím a mátou peprnou 113 g
    https://www.biooo.cz/zubni_pasta_s_aktivnim_uhlim_a_matou_peprnou_my_magic_mud-p-13238.html?
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Mám celkem jemné a rychle se mastící vlasy. Cca dva měsíce testuju tuhý šampon Cucu od 2SIS. Z původního mytí obden jsem se dopracovala k mytí jednou za 4 dny. A voní jako lipo! Ještě používám bezoplachový kondicioner Urtekram, ale ten na to podle mě nemá vliv. Jen tip ode mě.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Prosím vás, vyzkoušela jste už některá BB krém od Nobilis Tilia?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KAMIONG: asi 14 dni jsem v lednu behala olezla,nez mi doslo,ze mam uzivat vetsi mnozstvi oleje nez v lete..
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    GIRAFFKA: oleje jsem zkoušela, ale jsem po nich brzy suchá. Je ale pravda, že mě u těch všech krémů začínají štvát ty obaly. Olivové mýdlo i oleje se dají koupit bezobalově. Možná tomu dám ještě šanci, protože teď si stejně obličej myju víckrát za den, tak mám i spotřebu krému větší.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: a pouzivala jsem i dalsi mydla na bazi oliv.oleje,co jsem dostala a fungovaly dobre vsechny.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BRUSINKA: pouzivam obyc lowcost jedlej slunecnicovej olej ze supermarketu. Ten mesickovej je Topvet, levandulovej byl nejakej noname z vanocnich trhu, byla jsem k nemu dost skepticka,ale byl v pohode, sipkovej jsem si louhovala sama. Dvakrat denne umyju mydlem,osusim rucnikem a na to ihned aplikuju olej,dokud je plet vlhka,prip.pridam hermankovou vodu po osuseni rucnikem a na to hned ten olej. Mydlo je olivovy Knossos z biooo, kostka za asi 45Kc.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIRAFFKA: Hmm, to by s moji pleti mohlo stat za vyzkouseni, mas tip na konkretni znacku tech oleju? A nanasis normalne trosicku na vlhkou plet, nebo jak?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: uznavam,nyxi odpoved:-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KAMIONG: nejsem hypercita, ale uz pres rok praktikuju olivovy mydlo+slun.olej (prip.s louhovanym sipkem nebo levandulovej),slunolejem ibodlicuju a funguje to (prinejmensim neni to o nic horsi nez specialni pletova kosmetika). Od novyho roku jsem pridala hermankovou vodu od pure vision a poslednich sest tydnu pouzivam mesickovej olej od topvetu (v zasade furt slunecnicovej olej s mesickem). Rychle mi srovnal pochripkove zhnojenou plet,kdyz bylo vic zima a vylejzaly nejaky suchy zarudlostj,pridala jsem mnozstvi oleje. Myslim,ze sem nasla dozivotni lasku.
    Dle biooo ma slunecnicak stupen komedogenity nula a dle myho obliceje nekecaj a ten mesicek v tom doopravdy hoji.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KAMIONG: mam od Navie ocni krem a velka spokojenost.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PAKOBYLKA: to tonikum je to antibakterialni, pokud to ma z neceho, co mu bydli v kuzi na hlave, tak by to zabrat mohlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam