• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: uznavam,nyxi odpoved:-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KAMIONG: nejsem hypercita, ale uz pres rok praktikuju olivovy mydlo+slun.olej (prip.s louhovanym sipkem nebo levandulovej),slunolejem ibodlicuju a funguje to (prinejmensim neni to o nic horsi nez specialni pletova kosmetika). Od novyho roku jsem pridala hermankovou vodu od pure vision a poslednich sest tydnu pouzivam mesickovej olej od topvetu (v zasade furt slunecnicovej olej s mesickem). Rychle mi srovnal pochripkove zhnojenou plet,kdyz bylo vic zima a vylejzaly nejaky suchy zarudlostj,pridala jsem mnozstvi oleje. Myslim,ze sem nasla dozivotni lasku.
    Dle biooo ma slunecnicak stupen komedogenity nula a dle myho obliceje nekecaj a ten mesicek v tom doopravdy hoji.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KAMIONG: mam od Navie ocni krem a velka spokojenost.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PAKOBYLKA: to tonikum je to antibakterialni, pokud to ma z neceho, co mu bydli v kuzi na hlave, tak by to zabrat mohlo.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    DOBYTEK: já vim, tohle byl takový poslední pokus :-). Tak mu halt koupím něco přírodního s kofeinem a on sám si asi koupí Alpecin.. dělala jsem, co jsem.mohla...
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PAKOBYLKA: po letech experimentu, behani po doktorech a nasledne rezignaci mi zda se zastavilo padani vlasu tonikum od Hauschky. Chce to asi nejdriv vyloucit zdravotni priciny, u mne tehdy nenasli nic, krome sebory, na kterou ovsem nic nezabralo. U chlapu to byva hormonalni a s tim asi nic neudelas.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    BiOOO.cz - Navia Meruňkový denní krém s banánovým extraktem pro citlivou pleť 30 ml
    https://www.biooo.cz/...unkovy_denni_krem_s_bananovym_extraktem_pro_citlivou_plet_navia-p-16087.html

    Máte některá vyzkoušený tento krém, nebo krémy od Navie vůbec? Zamilovala jsem se před Vánocemi do kosmetiky Mádara, nicméně dnešní doba mě nutí trochu utáhnout opasek, tak hledám alternativu. Pleť mám dost citlivou, věčně s pocitem sucha, ucpávají se mi póry. Ústenka přes tlamu celý den mi moc nepřidává :/.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    máte někdo zkušenost s šamponem, který zmírní nebo zastaví vypadávání vlasů? Ideálně přímo zkušenost, pánský a přírodní šampon, ale netrvám na tom.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Čekala bych, že to bude dost lepivé.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Navyše si fakt myslíte, že to je účinný sanitizer?
    GRETHA
    GRETHA --- ---
    KAMIONG: v biooo lze koupit vzorek
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ELIZHANNAH: jako člověk, který si pravidelně vyrábí gel na vlasy z lněného semínka můžu říct, že výroba vypadá jednoduše, ale není to tak jednoduché :). Zejména cezení semínek z gelu je dost problematická část :D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Možná někdo ocení odkaz na DIY antibakteriální gel z lněného semínka: https://joybileefarm.com/diy-moisturizing-hand-sanitizer-from-flax/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Máte někdo zkušenost s tímto spf? Mádaru obecně oblibuji, tak doufám, že by tento produkt byl taky fajn, ale radši se zeptám...
    BiOOO.cz - MÁDARA Opalovací krém na obličej SPF 30 s anti-age efektem 40 ml
    https://www.biooo.cz/...paign=Katalogy&gclid=EAIaIQobChMI6YqdltyQ6AIV3sqyCh05-wfSEAQYASABEgKZdfD_BwE
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Dr. Hauschka ma dnes slevy

    Sobota 7.3. ⚘⚘⚘

    Využijte 15 % slevu na běžné pěstící přípravky Dr.Hauschka a dekorativní kosmetiku, u které se vztahuje i na limitované edice.

    Nabídka platí v našem e-shopu
    ☯︎ https://www.yinyang.cz/

    a vlajkové prodejně v Praze
    Dr.Hauschka Store + Studio
    Revoluční 10
    od 11 do 16 hod

    Pro objednávky v e-shopu je podmínkou platba bankovním převodem a zadání slevového kódu 'FlowerPower' do poznámky.
    Pokud bude celková částka objednávky po odečtení slevy méně než 900 korun, účtujeme poštovné.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: Nevsimla som si a uz som ho minula. Mne smrdel jak keby som padla do haldy plevelu nosom napred. Ale argan mi zase vonia.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    WITCHIE: A taky me zacala svedit hlava :( to jsem v zivote nemela
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARINNE: ten konkrétní rdinary brutnák jsem si napatlala včer ana ruku, nepřišel mi, že je cítit. Dala jsme očichat mužovi, prý jsko vzdálené hodně vyčichlé mýdlo a to jen velmi zblízka (5 cm). Neměla jsi žluklý?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARINNE: přesně ten mi přišel jemný a nevtiravy :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: brutnákový? Mala som ten z the ordinary, mazala som si ho len tvár a smrdel tak, že prišli sťažnosti až z vedľajšej izby :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam