• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Cim mazete miminka po koupani? Zatim (pul roku) pouzivame slunecnicovy olej, malemu zrejme vyhovuje, ale mne zacina lezt na nervy jeho vune (voni jako prazena slunecnicova seminka).
    Kdyz to neni po koupani, promazavam telovym mlekem od Weledy, tam me zpocatku prekvapila necekane vyrazna parfemace. Uvitam tipy na neco jineho, pokud mozno bez vune nebo s nejakou hodne jemnou a "miminkovskou".
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HELLENKA: Vidíš, to je pravda. Vyzkoušíme. Díky za tip! Oni jsou naučený na Weledu a třeba ta dětská alverde jim nechutná..
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    TAMARIX: a co Alverde ? sice neni detska, ale je velmi jemna...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Nemáte prosím tip na dětskou zubní pastu s fluorem? Bezfluorová už bohužel nestačí (otestováno dvěma kazy..). Děkuju!
    TABBY
    TABBY --- ---
    ANEZAK397: To bude asi ono, dik.

    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    TABBY: Myslis tu znacku od ktere mel kazdy v roce 1998 navonenou vazelinu na rty?
    Pokud ano, ta uz asi neexistuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    Body Basics - netušíte, co s nimi je? Web nefunguje, posledni info na FB z roku 2013... a já potřebuju jeden jejich produkt. Dík.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    PISISKVOR: wooden spoon https://www.biooo.cz/mleko_na_opalovani_spf_30_wooden_spoon-p-13239.html? Krásné se roztírá, stačí fakt málo, nedělá fleky a poměrně rychle se vsakuje, záleží jakou dáš vrstvu.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    PISISKVOR: Badger, ideálně objednat z iherb
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim, opalovaci krem na decko (batole)? nemusi byt vysoke SPF (resp. 50 ne, 30 muze byt, ale kdyby to bylo treba 20, tak by to byl ideal). ne Weledu, s tou mam u deti bohuzel jen spatne zkusenosti (vcetne jejich opalovaku).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANGIOLETTO: Tu jsem zkousela a neudelala nic.
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Já zase moc ráda doporučím bělící zubní pastu od My Magic Mud. Zuby mi neuvěřitelně prokoukly, ale hlavně čistí tak dokonale, že mám i po 24 hodinách pocit dokonale vyčistěných zubů (když jsem pozdě v noci líná si jít vyčistit zuby a nechám to na ráno ,D

    BiOOO.cz - My Magic Mud Zubní pasta s aktivním uhlím a mátou peprnou 113 g
    https://www.biooo.cz/zubni_pasta_s_aktivnim_uhlim_a_matou_peprnou_my_magic_mud-p-13238.html?
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Mám celkem jemné a rychle se mastící vlasy. Cca dva měsíce testuju tuhý šampon Cucu od 2SIS. Z původního mytí obden jsem se dopracovala k mytí jednou za 4 dny. A voní jako lipo! Ještě používám bezoplachový kondicioner Urtekram, ale ten na to podle mě nemá vliv. Jen tip ode mě.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Prosím vás, vyzkoušela jste už některá BB krém od Nobilis Tilia?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KAMIONG: asi 14 dni jsem v lednu behala olezla,nez mi doslo,ze mam uzivat vetsi mnozstvi oleje nez v lete..
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    GIRAFFKA: oleje jsem zkoušela, ale jsem po nich brzy suchá. Je ale pravda, že mě u těch všech krémů začínají štvát ty obaly. Olivové mýdlo i oleje se dají koupit bezobalově. Možná tomu dám ještě šanci, protože teď si stejně obličej myju víckrát za den, tak mám i spotřebu krému větší.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: a pouzivala jsem i dalsi mydla na bazi oliv.oleje,co jsem dostala a fungovaly dobre vsechny.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BRUSINKA: pouzivam obyc lowcost jedlej slunecnicovej olej ze supermarketu. Ten mesickovej je Topvet, levandulovej byl nejakej noname z vanocnich trhu, byla jsem k nemu dost skepticka,ale byl v pohode, sipkovej jsem si louhovala sama. Dvakrat denne umyju mydlem,osusim rucnikem a na to ihned aplikuju olej,dokud je plet vlhka,prip.pridam hermankovou vodu po osuseni rucnikem a na to hned ten olej. Mydlo je olivovy Knossos z biooo, kostka za asi 45Kc.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIRAFFKA: Hmm, to by s moji pleti mohlo stat za vyzkouseni, mas tip na konkretni znacku tech oleju? A nanasis normalne trosicku na vlhkou plet, nebo jak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam