• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MARIPOSA: až na parfum a fragrance vypadá složení dobře, snad mě po tom nebude svědit moje hysterická hlava, zkusím, děkuji :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    KAMIONG: To zni jako moje vlasy :) Ja jsem hrozne spokojena s timhle kremem, nevysusuje a dela hebke, poddajne vlny. Pouzivam ho bez prestani uz asi rok a pul a porad to funguje :D

    Kérastase Aura Botanica Crème de Boucles krém na kudrnaté vlasy pro definici a tvar | notino.cz
    https://www.notino.cz/...se/aura-botanica-essence-declat-krem-na-kudrnate-vlasy-pro-definici-a-tvar/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Prosím poradíte něco na definování/styling vlnitých vlasů? Mám takové mírné vlny, ale dost mi krepatí vlasy, takže je spíš natahuju, ale někdy bych uvítala změnu a ty vlny jsou hlavně v těch nejvrchnějších pramenech suché.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    BRUSINKA: Dik, to se mi zrovna hodi, potrebuju se rozmazlovat. :) Na jakou proceduru k ni chodis?

    MAJKA: To je mozna varianta. :) Zatim teda mazu Weledou (ale jinou, koupila jsem takovou bilou, ktera je temer bez vune) a vyhovuje mi i to, ze nemame prebalovak zapatlany od oleje – po koupani maze muz a vzdycky mu to nekde ukapne, mne samozrejme nekdy taky.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MAJKA: hmmm, mne to nijak nevadilo. Spis mi byla prijemna.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ANGIOLETTO: Olga Nohacova, Salon Bozsky (Na Zderaze), pouziva Nobilis, jsem spokojena zakaznice uz asi pet let
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Hledám pražskou kosmetičku, která pracuje s přírodní kosmetikou a je fakt dobrá :-) Máte zkušenost?
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    FRENNET: Já před HiPP dětským olejem zas varuju, jeho vyrazna parfemace mi zvedal kýbl. Co změnit olej? Ja mazu mandlovým.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KEMENTARI: hipp detsky olej. Bud jsem mazala, nebo pridavala rovnou do koupele, pak jsem uz jen po vyndani protrela a jemne utrela.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Nemáte zkušenosti s laky na nehty? Na biooo mají od Boho nebo Neobio?
    TABBY
    TABBY --- ---
    https://www.novinky.cz/...tale-oblibenejsi-a-kvalitnejsi-ceske-znacky-s-prirodni-kosmetikou-40328433

    Víc než polovinu firem jsem neznala, což je - vzhledem k jejich cenám - nepříliš překvapující ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    HELLENKA: Aha, já myslím tu dětskou :)
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    KRKA: neni - Obsahuje fluorid sodný (1450 ppmF-)
    alverde NATURKOSMETIK zubní pasta 5v1 mátová, 75 ml | dm.cz
    https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-zubni-pasta-5v1-matova-p4010355301604.html#detail-section
    KRKA
    KRKA --- ---
    HELLENKA: Ta je bez fluoridů, používáme už léta :)
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    KEMENTARI: Ničím nebo občas bambuckým máslem.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KEMENTARI: Já mažu po koupání mandlovým olejem od Nobilis Tilia. Myslím si taky, že voda vysušuje sama o sobě. Ale používám i jemné dětské mýdlo Soaphoria, a hlavičku myju velmi jemným dětským šamponem Urtekram, když ho už dva roky máme doma a furt jsou tam dvě třetiny :-D koupu ale jenom jednou za pár dní a v mezičase omývám jen části těla v umyvadle a dle potřeby a pak ničím nemažu, ten mandlový je spíš taková kompletní masáž po kompletním koupání. Malému budou dva měsíce.
    U předchozího dítěte jsem časem došla k tomu že jsem pak už ničím nemazala, jak bylo miminko větší a kůže už ne tak super jemná jako brzy po narození.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CAMELLA: Olivový olej je například doporučován. Nebo bambucké máslo.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CAMELLA: Mandlový už se nedoporučuje, protože může způsobit alergickou reakci, častěji než jiné oleje.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    CAMELLA: Telo mu nemydlim, ale zda se mi, ze i voda trochu vysusuje.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KEMENTARI: Ničím nepromazavam, nepoužívám mýdlo ani šampony, tak mi to nepřišlo potřeba. Pokud mám pocit, že by to někde lokálně namazat chtělo, používám mandlový nebo marulový olej, oba mi přijdou dost neutrální.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam