• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ARZA: mám ted už druhý antipodes. má málo odstínů, ale skvěle kryje a nevysušuje.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Máte někdo tip na přírodní sypký makeup v opravdu světlých odstíench?
    Zkoušela jsem ZAO, ale přijde mi, že moc dobře nekryje a navíc mě trochu vysušuje.
    Lili Lolo kryje trochu líp, ale zas se mi srážel do map. Nechápu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GIA_: používám Original sprout, měl by mít fajn složení
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    GIA_: Non toxic šampon je vyloženě jen no poo. Zbytek je spíš kompromis. Já kupuju Urtekram nebo Weleda.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,
    nejede taky někdo non toxic kosmetiku, kdo by mi poradil ohledně šamponu pro děti?
    Děkuji
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Sháním kompaktní make up s lehkým třpytkovým efektem. Používala jsem alverde nejsvětlejší odstín, ale přestali ho vyrábět, respektive mají jenom tmavší. Jde mi hlavně o ty třpytky, poněvadž nejsou na výrobku okem viditelné a většinou je nevidím ani v popisu produktu. Doporučíte mi nějakou alternativu, prosím?
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    CMLKA: jo, ale jak jsem z spf 30 nadsena, 50 mi lezi od lonska v lednici. Jina textura i odstin, takze doporucuji vzorek a nespolehat na pozitivni zkusenost s 30:)
    BRUNA
    BRUNA --- ---
    MEI: jsem to dneska poslouchala a ten vek me prekvapil 🙂
    MEI
    MEI --- ---
    MEI: Tipněte si kolik jí je let, v průběhu rozhovoru to zazní.
    MEI
    MEI --- ---
    Paldus: Kosmetické firmy lidem lžou, ničí planetu a své výrobky správně netestují, ty jsou plné chemikálií | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/113185/paldus-kosmeticke-firmy-lidem-lzou-nici-planetu-a-sve-vyrobky-spravne-netestuji-ty-jsou-plne-chemikalii.html
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Jeste ted koukam, ze ten krem na oblicej maj i ve verzi SPF 50
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MARIPOSA: A to tonovani mi vyhovuje bo v lete uz si dam na oblicej jen pudr nebo lehci makeup
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MARIPOSA: Mam ho taky od lonskaa ve sleve urco znovu poridim...
    GRETHA
    GRETHA --- ---
    MARIPOSA: btw Madara ma ted 18.5. 40% slevy
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MEI: Letos jsem si koupila od Madary a po tydnu pouzivani u more ho hodnotim tak, ze je skvelej. Po vsech opalovacich kremech, ktere jsem driv pouzivala, se mi delaly pupinky, ale u tohoto nic. Jedina nevyhoda pro mne je, ze je lehce tonovanej, takze mi spini svetlejsi obleceni.

    BiOOO.cz - MÁDARA Opalovací krém na obličej SPF 30 s anti-age efektem 40 ml
    https://www.biooo.cz/opalovaci_krem_na_oblicej_spf_30_s_anti_age_efektem_madara-p-12874.html#popis-produktu
    MEI
    MEI --- ---
    Máte už doma SPFko na tohle léto? Jaký produkt?
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    KETA: jak jiný ? alhokol ze své podstaty vysušuje...
    KETA
    KETA --- ---
    MART1NKA: ad alkohol v toniku od Dr. Hauschka a jiných certifikovaných značek je jiný než u běžné kosmetiky...
    Alcohol (Alkohol)
    Alkohol je dobré rozpouštědlo mnoha látek. Má konzervační a dezinfekční vlastnosti, tonizuje a osvěžuje a napomáhá vstřebávání účinných látek do pokožky. Získáváme ho kvašením a destilací z ovoce, kukuřice a brambor. Nepřidává se samostatně, ale je součást směsi vody při extrahování rostlinných výtažků.
    Složení tonika Dr. Hauschka:
    Voda (Aqua) Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria) Alcohol (Alkohol) Vilín virginský (Hamamelis virginiana) Parfum (Éterické oleje) Linalool Citronellol Geraniol
    Pleťové tonikum, YinYang
    https://www.yinyang.cz/dr-hauschka/pece-o-plet/pletove-tonikum/
    KETA
    KETA --- ---
    MART1NKA: jj taky se přidávám k DOBYTEK.. přes noc se pleť chová jinak než přes den, tedy potřebuje jinou péči.. odpočívá, regeneruje, vylučuje odpadní látky.. krém na noc ji zatěžuje. Pokud máš večer po vyčištění pleti pocit velmi suché pokožky, vyzkoušej hydratační masku, kterou před spaním smyj ;)
    DIY masky - avokádová, medová nebo jen jahodový jogurt :) nechat působit ca. 20 minut a smýt teplou vodou.

    denní péče je jasná, jak píšeš - vyčistit, tonizovat, hydratovat
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo prosím tip na voděodolnou řasenku se silikonovým kartáčkem? Mám tyto požadavky a přijde mi skoro nemožné na nějakou natrefit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam