• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SHEALA: A chces to mit doma, nebo v kabelce?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    potřebovala bych nějakej plnitelnej rozprašovač na vodu, kterej něco vydrží, a nenašla jsem lepší klub kam s tím jít. Hodlám si to v létě stříkat na obličej, jinak asi nepřežiju :) Nevíte o něčem?
    ARZA
    ARZA --- ---
    GHOSTDOG: Tak jsem si ho zkusila objednat taky, diky za tip
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ARZA: kupuju tady https://www.naturisimo.com/ mají ho i levnější než v ČR. Zrovna minulý týden jsem objednávala.
    ARZA
    ARZA --- ---
    MART1NKA: dost suchou.

    GHOSTDOG: a kde kupujes? Zda se, ze nikde nemaji svetlejsi nez tu 02.. a ja jsem hlavne v zime fakt dost bleda.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ARZA: Akú máš pleť?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ARZA: mám ted už druhý antipodes. má málo odstínů, ale skvěle kryje a nevysušuje.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Máte někdo tip na přírodní sypký makeup v opravdu světlých odstíench?
    Zkoušela jsem ZAO, ale přijde mi, že moc dobře nekryje a navíc mě trochu vysušuje.
    Lili Lolo kryje trochu líp, ale zas se mi srážel do map. Nechápu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GIA_: používám Original sprout, měl by mít fajn složení
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    GIA_: Non toxic šampon je vyloženě jen no poo. Zbytek je spíš kompromis. Já kupuju Urtekram nebo Weleda.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,
    nejede taky někdo non toxic kosmetiku, kdo by mi poradil ohledně šamponu pro děti?
    Děkuji
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Sháním kompaktní make up s lehkým třpytkovým efektem. Používala jsem alverde nejsvětlejší odstín, ale přestali ho vyrábět, respektive mají jenom tmavší. Jde mi hlavně o ty třpytky, poněvadž nejsou na výrobku okem viditelné a většinou je nevidím ani v popisu produktu. Doporučíte mi nějakou alternativu, prosím?
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    CMLKA: jo, ale jak jsem z spf 30 nadsena, 50 mi lezi od lonska v lednici. Jina textura i odstin, takze doporucuji vzorek a nespolehat na pozitivni zkusenost s 30:)
    BRUNA
    BRUNA --- ---
    MEI: jsem to dneska poslouchala a ten vek me prekvapil 🙂
    MEI
    MEI --- ---
    MEI: Tipněte si kolik jí je let, v průběhu rozhovoru to zazní.
    MEI
    MEI --- ---
    Paldus: Kosmetické firmy lidem lžou, ničí planetu a své výrobky správně netestují, ty jsou plné chemikálií | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/113185/paldus-kosmeticke-firmy-lidem-lzou-nici-planetu-a-sve-vyrobky-spravne-netestuji-ty-jsou-plne-chemikalii.html
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Jeste ted koukam, ze ten krem na oblicej maj i ve verzi SPF 50
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MARIPOSA: A to tonovani mi vyhovuje bo v lete uz si dam na oblicej jen pudr nebo lehci makeup
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MARIPOSA: Mam ho taky od lonskaa ve sleve urco znovu poridim...
    GRETHA
    GRETHA --- ---
    MARIPOSA: btw Madara ma ted 18.5. 40% slevy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam