• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    v holesovicich je nejaky obchod zkus google
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    doporučtě prosím nějaký kamenný obchod v Praze, kde mají dobrý výběr LEGO stavebnic!
    TOMG
    TOMG --- ---
    Hehe, tohle ma kola co by se mi hodily, ale lepsi je set 8880 - Super Car nebo 8865 - Test Car.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak som teraz pol hodiny hladal na tom webiku svoje technics lego a nenasiel :) musel som ist do skrine a pozriet cislo na krabici.
    a mam toto: ( http://guide.lugnet.com/set/8860 )
    http://media.peeron.com/scans/8860-1/1/


    TOMG
    TOMG --- ---
    Cekal sem vic, ale bral sem to primarne na dilky, takze jsem spokojeny.
    Stavel sem to cca 9 hodin. Ma to otaceci predni kola, tim koleckem nahore v kabine mezi sedackami. Pak vyklapeni vzadu malych pritlacnych noh, nejsou tam moc videt, koleckem za kabinou. Pak je tam zvedani toho ramena s hakem, jeho vysouvani a navijak lana. Kazde ma specialni kolecko. Pak je tam vzduchem ovladane to zadni spodni cerveno-sede rameno s konstrukci na kola tahaneho auta. To se zveda a spousti vzduchem. Plus takovou zlutou packou vyklapeni te sede konstrukce na kola. Bych musel nejak naskenovat velky obrazek z krabice, kde je to cele vyfocene a rozkreslene.
    Plus vyfotit ze vsech stran po vyklopeni ci otevreni.
    Ma to oteviraci dvere u kabiny, vyklopny predni kryt motoru a maketu sestivalcoveho motoru, kde pri jizde pumpuji valce. Predni zadni naprava ma diferencial.
    FURAN
    FURAN --- ---
    Co vsechno to umi?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOMG: No tak to je PEKLO ! Cekal jsem tak tretinovou velikost..
    TOMG
    TOMG --- ---
    Pro predstavu, takhle to vypada bez samolepek, ktere lepit neplanuju.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja si na vanoce nadelil:8285 - Tow Truck Dovezeno z Nemecka za 2900,-
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    brácha má sedm. a já si ve svých jednadvaceti plánuji udělat po Vánocích taky radost. možná právě tím lvem :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    To je vazne luxusni sada....kolik ze je brachovi ? Ja bych z toho byl se svejma 27 na krku nadsenej .)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    NAGASAWA: na lva a spol. jsem koukal taky. tady to dokonce vypadá, že se tato tři zvířata dají postavit dokonce najednou!
    LEGO creator je totiž typické tím, že dostanete jednu sadu kostiček a návod na několik různých výtvorů, které se z nich dají postavit.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Vcera jsem si prave s pritelkyni rikal ze bysme spolu postavili ty tuny stavebnic ktery se mi doma nahromadily od konce osmdesatejch let do soucasnosti a udelali par fotek .) nejvic se tesim na zrestaurovani kosmicke stanice na podlozce na ktere jsou i dva umely kratery .) + dve lode ve vane.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Skvela volba ! me se pomerne dost libi ten lev. Pro lego mi prijde pomerne netradicni.

    CATHACK
    CATHACK --- ---
    NAGASAWA: je to Prehistoric Power v řadě LEGO Creator.
    já miluju tuhle Creator sérii, kde není moc specializovaných kostiček využitelných jen na jednu určitou věc, ale spoustu kloubů, rohů a zubů a rada "stav si" :)
    http://shop.lego.com/ByTheme/Product.aspx?p=4892&cn=348&d=70

    Exo Force je dost zvláštní, ale kdyby mi bylo 9-12, nepřál bych si asi od Ježíška nic jiného.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Fiha..co to je za radu ? ja ted na lego.com nevericne ziram na Exo Force v tezkym mecha-kaiju japan stylu..
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    já dávám k Vánocům ostatním vždy to, co bych si přál dostat sám.
    takže malej brácha dostal tohle:



    stavěli jsme to dneska asi hodinu a bavili jsme se oba! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANT_39: Fantazie..bracha si zaslouzi notnou davku obdivu. Ve skrytu duse touzim od svejch detskejch let po skutecne OBRI vanocni stavebnici technics .) a to uz mam taky nad 25 oujee..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam