• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jinak ted uz asi patym dnem vzdy ve volnejch chvilkach delam takovou nejakou terenni dodavku s planovanym navesem na prevoz motokary a jeste nejakyho vetsiho zavodacku. Hotovej je zatim jen podvozek dodavky a cast kabiny. Ale z podvozku mam radost. Cely to bude v mensim meritku nez je ta trikolka, ale chtel jsem to odpruzeny. Podarilo se mi vyresit predni napravu pomoci zaveseni jako je na ty trikolce, ale v sirce tak, ze ty zavesy (to modry) je u sebe nejtesneji jak to jde - mezera jen jedna dirka v derovanejch soucastkach. I tak jsem docilil zataceni i odpruzeni. Zadni naprava je ulozena kyvne a cela jeste odpruzena, z diferencialu pak vede kardan k motoru v predni casti.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Aha. Ja totiz tec furt resim, jak udelat opravdovou pohanenou predni napravu, pac si chci udelat poradny 4x4 vozitko;)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: bylo tim mysleno to ze motor (takovej ten klasickej technicackej, jak tam behaj ty pisty) - tady sestivalec byl spojenej s tou predni napravou. Takze kdyz se tocily predni kola, tak behal, zadni kolo bylo jen volne na ose.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Inspiraci bylo trochu toto:
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Pekny.
    Rikas nahon na predni, to jako fakt v tom mas motor a pohanis predni kola?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Oprava, jsem si uvedomil, ze nahon byl vlastne na predni :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jsem rád, že jsem objevil tenhle klub, lego je moje nejmilejsi hracka. Posledních osm let jsem ji vsak trochu zanedbaval... Ted jsem si ale privez vsechny dilky od rodicu ke me domu a zas trochu stavim. Nahodim vytvor co jsem delal na jare, az ted jsem ho rozlozil a zacal delat na necem novem. Tak pro zatim takova trikolka... Nahon na zadni, sestivalec, napravy odpruzeny, zadni cast vyklapeci - nevyfoceno.

    Bohuzel kvalita fotek nulova a jeste je uvolnenej volant ze svyho spravnyho umisteni. Ale co :)









    MANTIS_RELIGIOS
    MANTIS_RELIGIOS --- ---


    teknoparty v lego city :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    witness the ultimate Motorized Walking AT-AT made of LEGOs!

    made from 1137-Lego pieces and measuring 12" (30 cm) tall and over 14" (36 cm) long, this AT-AT includes a battery box and motor - which runs on 6 AA-batteries; which enables it to walk, and it's head moving up & down (peep youtubed-video below - which i can only "assume" is the accurate one :p)

    the set also includes AT-AT Pilot, General Veers, Snowtrooper and Luke Skywalker with grappling line and lightsaber @ priced at US$130 [available HERE / all info via] ... altho i'd imagine Luke getting totally nauseous with the wild-swinging:

    Video: http://www.youtube.com/watch?v=Vhj5CVBNnSc
    MAP
    MAP --- ---
    Nenakupoval jste někdo v Lego obchodech v Německu a nevíte, za kolik se tam prodávají samostatné Duplo figurky a Duplo zvířátka? Díky za případnou odpověď.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---




    Transformers - Decepticon helicopter

    kompletni galerie > http://www.brickfrenzy.com/?m=blackout


    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    "Byla to hračka z lega v životní velikosti," ? ..dyk ma 3 metry :P
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    // co ma kurfa znamenat ten napis "no real than you are"? rozumel bych "no more real...", ale tohle mi nak nedocvakava...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam