• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Ten lego trial muze byt zajimavej.... jinak ta 8868 je dobra, uz jsem na ni zapomnel, ale taky jsem nad ni kdysi slintal. :)
    ACID
    ACID --- ---
    :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    ACID: na ebay se obcas objevi, tak staci mit na to prachy a mit stesti, pripadne se nekdy objevi v kiloware.
    ACID
    ACID --- ---
    TOMG: muj detsky sen ta 8868
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Ja ho jeste nemam, ale casem si ho urcite sezenu jako set je hezky a je to dost zajimava zasobarna dilku, takze uvazuju i dvou kusech. Taky je zajimavy set Airtech Claw Rig 8868, ale uz je docela drahy a hur se shani.

    To auticko co stavis vypada zajimave, skoro jako na Kostky Truck Trial, co ted skoncil prvni rocnik. Tzn. auta postavena z lega, vetsinou ciste lego dily, jen kabely a hadicky na pneumatiku nemusi byt lego s motorky a rizene po kabelu a soutez je v prekonavani prekazek na cas a trestne body. Na www.kostky.org je nekde link. Taky rozestavene vozidlo s pohonem na vsechny 4.

    Taky mam rozestavenou kosmickou nakladni lod s planovanou delkou pres 50 cm.

    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    fake ale potesi :)

    ACID
    ACID --- ---
    pekny

    ta zadni naprava chodi na tech sedych dlouhych dilech? takze pol kyvani je v miste toho retezu?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak na tomhle ted kdyz mam cas a naladu delam... Nakonec z toho leze takova multikara :) , ale puvodni zamer to nebyl. Jeste tomu asi udelam vyklapeci korbu a zahradni trakturek nebo neco takovyho, kdyz uz to vypada takhle :)

    Po technicky strance: predni naprava odpruzena a riditelna jak z kabiny, tak ze strechy, zadni naprava kyvna a to cele pak odpruzene, jak je videt na obrazcich. Motor ctyrvalec za kapotou pres kardan na zadni napravu s diferencialem. Kabina ma otviraci "dvere" :)















    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Nazvoslovi dobry... jinak ja ten supercar 8880 mam, a jako stavebnice je to uplne super, zadny specializovany dily na jedno pouziti jako delaj ted. Proste Lego tak jak ma bejt. :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    FERRENC: jojo, Ldraw. S tím si občas hraju, možná sem časem hodím nějaký render.
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: na peeronu najdes i inventar celeho setu je to tusim supercar 8880, jak je dole videt. Jeden z nekolika luxusnich Technic setu, taky ho jeste nemam a chci si ho poridit :)
    Peeron je dobre pouzivat jako terminologii pze i na kostky.org se pouziva spis anglicka terminologie z peeronu.
    Tady je ten inventar - takze snadno poznas jak se ktery dil jmenuje.
    http://www.peeron.com/inv/sets/8880-1
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    docela dobre 3Dcka ,) : http://www.hassings.dk/l3/l3p.html
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    AXTHEB: To taky zkusím zbastlit bez nějakých speciálních součástek :) Jestli se to povede, dám vědět.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    hmm, tak to nevim, ale mozna za par dni povim, jestli jsem neco vymyslel, mozna neco takovyho budu zkouset taky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nojo, ten kus jak je mezi modrejma ramenama nemam, zbytek by nebyl problem :/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: Aha, tak jinak, - koukni jak je ten pohon a yataceni resenz u tohodle modelu http://www.peeron.com/cgi-bin/invcgis/scans/8880-1/?ct=1
    stejne jsem linkoval jen od tamtad
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    tady taky jeste...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHMADE: Ten obrazek neni videt :(
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A zjistuju, ze mi chybi terminologie jednotlivejch soucastek, vetsinou jsem nikomu nazvy dilku nerikal, jenom jako malej babicce, kdyz mi pomahala se staveni tim, ze hledala co jsem ji rek. A to bylo jen jednoduchy: trojka plocha uzka cervena, ctyrka vysoka cerna, strecha, okynko, konicek... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam