• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FERRENC: ty jo to sem mel.... ale uz to nedam do hromady...:( mam doma toho obrovskou krabici, ale tohle tam stopro nebude... protoze jsem ho nekomu pujcoval a uz jsem se s nim nikdy nesetkal...
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ja zase potrebuju tyto sety a prip.i mensi z techto let:

    DINE
    DINE --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jo ten park je nejvetsi set Fabuland... no chapu ;)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    DINE: Fabuland jsem neměla, jenom ten park nalevo - sadu určitě neprodám,mám k ní lehkou citová vazba:)
    těhle zvířecích sad jsem měla víc a myslim, že aspoň těch panáčků tam bude víc
    DINE
    DINE --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: oujeee ty jsi mela ten nejvesti set jo :) a asi nechces to prodat, ze? :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    DINE: tak tos mě rozštíp, ten zábavní park byl muj nejoblíbenější!! kromě pár kousků to mám ještě 100% doma
    DINE
    DINE --- ---
    KOUPIM
    lego FABULAND (1979-1989) (sady, figurky, díly, příslušenství, dveře, okna, atd... v jakekoliv statu).
    nabidky do posty, diky!
    jak to vypada:
    CROSS
    CROSS --- ---
    Taky jsem se chtel zeptat - odkud cerpate nakresy technickych systemu, myslim tim realnych, ne z lega? Jsem technikou nezasazen, a kdyz jsem zkousel dar pritele Googla treba na zavesy tahacu, nebo na regulaci (zvedani) napravy na kamionu, moc mi to neprineslo (asi taky ze neznam terminologii, a to ani cesky).

    Pri mych dosavadnich pokusech jsem dosel k zaveru, ze tyhle veci je lepsi nevymejslet metodami stryce Frantiska, ale inspirovat se real-life resenim.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KORDA: Tejden je houby. Tejden preziju i bez domu :) Kdyby mesic...
    KORDA
    KORDA --- ---
    KORDA: V tomhle dome planuje tejden zit. A i celej interier bude z Lega.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SHMADE: Dokument BBC o nejlepsich hrackach. Host je muj oblibeny James May. Lego je jedna z hracek. Jeste jsou v poradi vlacky, modelina atd...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Rozestavěný dům z Lega...


















    Více fotek zde: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=398559
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KORDA: Osobně chodím do Legáčka, tam mají velký výběr a snad vždycky ceny o trochu nižší než v Tescu nebo Sparkysovi. Navíc mají i věci S@H only (ne vždycky, ale třeba adventní kalendář měli).
    KORDA
    KORDA --- ---
    A nebo aspon s poradnym vyberem :]
    KORDA
    KORDA --- ---
    Neakej prazskej vyhlasenej obchod, kde jsou sety z neakyho duvodu levnejsi? Nebo proste chodit po tescu a sparkys a koukat po vyprodejich? :]
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    LPE Power znám, chtěj za to celkem hodně peněz, ale zas se s tím fakt piplaj a lidi si tyhle motory podle mě kupujou i pro běžný použití na místo elektromotorů když potřebujou pořádnej krouťák u malýho motorku, užití mě teď nenapadá, ale pochybuju o tom, že by si je kupovali jen afolové. Projeďte si sekci o výrobě celkem zajímavé...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Zběžně jsem koukal, jestli to tu nebylo - jak jsem sjížděl videa inspirován SHMADE (nemám slov), narazil jsem na pneumatické motory: http://www.lpepower.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam