• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    kazdy mame z lega koukam stejny zazitky :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CROSS: to se mi take s jednym stalo zrovna s tim co byl extra jak pise
    LEDOFREDO:
    CROSS
    CROSS --- ---
    :-] nas duch skoncil neslavne diky tomu fluorescentnimu efektu. Bracha ho nechal nasvitit u nejaky silnejsi zarovky a duch zmenil ponekud tvar.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    no jasne, tenhle hrad 6081 byl prvni ktery ducha mel .. jeste sem k tomu soucasne dostal takovou malou budku kde je duch a rytir a moh sem o vanocih delat dvojity bububu -)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BUTCHER: s tim jsem spal... vzdycky jsem si ho nasvitil a pak sem s nim usinal ;)
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    KUBAN88: hlavne ten fosforeskujici duch !! :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BUTCHER: prave... treba s piratama se to nedalo srovnat... nevim proc, ale jako malej pro me byli nejvice prave rytiri... hlavne toulce na zada.. nebo brneni... plus mec atd...
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    KUBAN88: grrrrrr :) ...rytiri jsou nejlepsi, to je jasna :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BUTCHER: musim rici, ze tohle bylo jedine lego co sem si vydupal... ja toho mel hodne ale paradoxne nikdy rytire ktery me bavili nejvice...

    hasice, policajty, benzinku, kosmickou stanici, kosmickou lod, piratskej ostrov atd.. ale nikdy rytire... nakonec se na me stesti usmalo a dostal sem i tyhle velke rytire a pak jeste dvoje malicke
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    KUBAN88: a ja sem to k jeziskovi nikdy nedostal :(
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FERRENC: ty jo to sem mel.... ale uz to nedam do hromady...:( mam doma toho obrovskou krabici, ale tohle tam stopro nebude... protoze jsem ho nekomu pujcoval a uz jsem se s nim nikdy nesetkal...
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ja zase potrebuju tyto sety a prip.i mensi z techto let:

    DINE
    DINE --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jo ten park je nejvetsi set Fabuland... no chapu ;)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    DINE: Fabuland jsem neměla, jenom ten park nalevo - sadu určitě neprodám,mám k ní lehkou citová vazba:)
    těhle zvířecích sad jsem měla víc a myslim, že aspoň těch panáčků tam bude víc
    DINE
    DINE --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: oujeee ty jsi mela ten nejvesti set jo :) a asi nechces to prodat, ze? :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    DINE: tak tos mě rozštíp, ten zábavní park byl muj nejoblíbenější!! kromě pár kousků to mám ještě 100% doma
    DINE
    DINE --- ---
    KOUPIM
    lego FABULAND (1979-1989) (sady, figurky, díly, příslušenství, dveře, okna, atd... v jakekoliv statu).
    nabidky do posty, diky!
    jak to vypada:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam