• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    T_O_F_F
    T_O_F_F --- ---
    HADIAK: MORE, MORE! Mocny...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    HADIAK: viděl jsem to na kostkách, budu se opakovat :) MA! SA! KR! :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---


    NTR23
    NTR23 --- ---
    RUTHLESS: no není to Gretzky. Jsem to já. I když jsem na olypiádě nebyl. Je to jen tématická fotka včerejšího dne.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    NTR23: Hele! Wayne Gretzky!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE:
    Tady ještě auta účastníků.




    KARADUM: bezesporu :) dík
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    SHMADE:
    SHMADE:
    Je to seda ruka, zda se:

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: Možná, ale ta je podle mě vetší...


    Jinak tady video ze zimního závodu Lego Technic Rally...
    http://www.youtube.com/watch?v=j5YV2a0CLAk
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHMADE: olejnicka?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KARADUM: jen nějak nedokážu moc identifikovat, z čeho jsou poskládaný ty letadýlka, kladivo je jasný, teď mi došlo, že křídlo je jeden díl technic pásů, ale pak je tam ještě nějakej díl dole - kulometopodvozek, ten nevim...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: Tak to by asi nebyl problém, jsem myslel, že máš upravenou nějakou modelářskou RC soupravu, jak tohle neni moc často kvidění, tak mě to nenapadlo...

    KARADUM: čumim na ty letadla, v tomhle měřítku uplnej luxus!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: tak to by asi šlo... a to řízení máš jak? Kdyžtak hoď nějaký fotky... by mě zajímalo.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHMADE: Vsechno je origo, akorat z prostoru pto baterky je vyhazenej binec a sou tam natlaskany 3 lionky a nejaka ta elektronika abych to nesmazil 12V ale jenom 9
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: každá z těhle soutěží má na začátku v pravidlech většinou napsáno, že můžeš použít pouze originální lego komponenty, s vyjímkou gumiček provázků a tak... Takže kdyby si přišel, tak bys mohl jet asi jen nesoutěžně jako zpestření, nebo si vybojovat vyjímku z pravidel... Ono jde hlavně o to, jaké tam máš motory, jestli originál Lego a vlastní máš jen to ovládání, tak by to možná i šlo...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHMADE: Tak mne napada jakej problem by byl kdybych na nejakou takovoudle challenge dorazil s modelem z lega na vysilacku - akorat to mam prestaveny z tuzkovejch baterek na lionky. Zvenku to neni videt.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam