• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CROSS
    CROSS --- ---
    KARYSLAV: ono my to mohlo delat oboji - tzv. inteligentni kosticky (fskutecnosti placicky), co se pokladaj na koleje, prave umej tu lokomotivu zastavit, otocit, nechat zahoukat a snad jeste neco (vim o 4 ruznejch), podle aktivace 2 senzoru na spodku lokomotivy. Tohle ma 3 polohy (vpravo, vlevo, uprostred), takze prinejmensim 3 ruzny akce by to mohlo umet. Ta lokotka asi uz ma dost za sebou, takze ty senzory jsou mozna mimo provoz (cimz by se vysvetlilo, proc na to nereaguje). Jsem si prave nebyl jistej, jestli to ma mit tuhle funkci, nebo nejakou jinou (a neco k tomu treba chybi).
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    KARYSLAV:
    CROSS:

    Jo přesně jak sem říkal, všecky tři F-ce:



    Na tu žlutou kostku se dá šipka, otáčí se s tím, buď to ukazuje do kolejí - STŮJ, nebo to ukazuje po směru (průjezd) nebo proti směru (OBRAŤ).

    Je to stejný i v LEGO Monorailech..
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    CROSS: tohleto by mělo buď obracet směr jízdy, a nebo zastavovat vlak na daným místě, teď si přesně nepamatuju která z těch funkcí to je, ale mám pocit že zastavovat..
    CROSS
    CROSS --- ---
    KARYSLAV: jednu dobu jsem dost stavel Technic (teda nic jako tady pan S. s jeho trialem, jen tak rekreacne), ale dostavil se detsky paradox -- co se nam narodil syn, jenom se mi doma hromadi nerozbalene krabice. Vypada to na takovych 6-8 let pauzicku. ;-]

    Nicmene jak bylo synovi rok a pul, zacal jsem se trochu angazovat v Duplu. Coz mi pripomina... netusite nekdo, co by mela delat tahle kolejnice? Ta "inteligentni" lokomotiva, co jsem se tu na ni onehda ptal (dotaz stale plati) ma na podvozku mechanicky senzory, ktery na tohle mozna muzou reagovat [nicmene nereagujou], ale mozna to ma nejakou uplne jinou funkci?

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KARYSLAV: Bejvávalo... :) Teď na to nemám nějak čas...
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Z vás tady někdo nějak hodně aktivně staví?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Byl jste nekdo v LegoLandu v Londyne? Zajimalo by me, jestli je to na cely den nebo treba jen na pulku?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Jinak co tak ještě vidím z českých, tak:
    http://www.mocpages.com/moc.php/298971 (Radegast)
    http://www.flickr.com/photos/hardegon/sets/72157625851922641/ (Hardegon)

    A Peki tedy asi hrady nestaví, což nevím proč jsem myslel, že ano.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KARYSLAV: Já vím, ale nenašel jsem Pekiho fotky, tak jsem do třetice uvedl sice už zmíněného, ale jen jednou galerií uvedeného Daniela.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ETHAN: pardon pardon, já se v tom ještě tak moc nevyznám, toho legáčka to právě je
    KARYSLAV tak jsem na to narazil. Super práce :-D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KARYSLAV: Hradařů je u nás hodně, možná by stálo za to seznámit se se jmény jako je Ryxe, Daniel Legáček či Linhi.
    TETREV
    TETREV --- ---
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Tyvole to je od nějakýho čecha sem si teď všiml :-D

    TOMG
    TOMG --- ---
    OCTOPUSS: sdružuje to obchody, ale technicky každý z těch obchodů si na tom webu vede evidenci toho co nabízí, vedou se přes to transakce, píše hodnocení atd.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jo aha, ta stránka je sama o sobě obchod? Já myslel, že jen sdružuje informace o obchodech.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    OCTOPUSS: v levém sloupci, ale ne všichni zrovna něco nabízejí
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ale jo, to chápu, ale není mi jasný kde je odkaz na seznam jeho zboží.
    TOMG
    TOMG --- ---
    OCTOPUSS: on je to web který sdružuje spoustu "obchodů" z celého světa. Někdo má normální prodejnu a kostky k tomu a někdo má doma jen v krabicích kostky na prodej. Číslo v závorce je počet hodnocení, které dotyčný obdržel za transakce. Samozřejmě musíš vědět, jaké kostky chceš a jak se jmenují a do jaké kategorie cca patří.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TOMG: Tak tuhle stránku absolutně nechápu. Náhodně jsem vybral obchod v Praze s nejvyšším číslem v závorce (netuším co to znamená), a po otevření tý stránky nikde nevidím žádnej odkaz, takže nevím, jak se u nich dá nakoupit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam