• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TOOMIX: bohužel to jsou ceny, za které se to dá běžně koupit.

    Čekám na předvánoční MAKRO -50%
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    V Lidlu bude od pondělí akce


    NTR23
    NTR23 --- ---




    NTR23
    NTR23 --- ---
    L4MA: ještě není v prodeji. Ale má to číslo, takže musíme počkat.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NTR23: ouu, k dostani nekde v cechach?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TETREV
    TETREV --- ---
    Největší model Karlova mostu na světě je z lega – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/318939-nejvetsi-model-karlova-mostu-na-svete-je-z-lega.html
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    The LEGO® Movie - Official Main Trailer [HD] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=fZ_JOBCLF-I
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Až to prodám všechno, koupím novou grafickou kartu, abych moh hrát Battlefield 4 :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OCTOPUSS: 6273 mela sestrenka :) jsme si s tim v roce 91/92 hrali :)

    otazka zni co ted budes delat, s cim si budes hrat ty? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ještě mám 6273 a 8868. Ten první půjde na aukro dneska, druhej ještě nevím.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OCTOPUSS: Nahod cisla setu co mas dalsiho nebo posli linky na daksi aukce.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Lego velký raritní set, Vesmírná stanice, 568 ks (3650797385) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/lego-velky-raritni-set-vesmirna-stanice-568-ks-i3650797385.html

    večer končí!
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Minifigs
    Minifigs
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NTR23: aha tak to není žádná sláva. Končím s mými zahraničními ambicemi :oD
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nemáte někdo extra prosím?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: jinak já lego kupuji v průběhu roku, právě jak jsou slevy 50% (Tesco, Globus, Makro). Schovávám pod schody, ona se vždy najde příležitost, kdy něco vytáhnout. A lego není věc, která by v případě potřeby nebyla prodejná dále. Mám tam toho docela dost, ale duplo vlaky zrovna ne. A najdou se tam i nějaké MISB, které už ani v aktuálním sortimentu nejsou. Třeba se to jednou zhodnotí.
    CROSS
    CROSS --- ---
    VERONIKA22: Z USA se clem a DPH, zrovna u Lega mi to nepřijde ideální. Jinak konkrétně Lego jsem nakupoval online pouze přímo na shop.lego.com (co jsem tenkrát nemohl sehnat v kamenných obchodech) a na Bricklinku, ale na Bricklinku ne sety; nicméně i sety lidé prodávají a na ceně a dopravě se domluvíš...

    Jinak tady (Švýcarsko) si kamenná hračkářství cenově konkurují, chce to vystihnout, na co zrovna mají akci. Někde to a jinde ono... Duplo vláčky (10508) jsem takhle kupoval asi o 20 franků levněji, než je tu běžně k mání resp. pod doporučenou cenou, za kterou prodává Lego.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: Když vezmu namátkově set 10507. Na oficiálním Lego shopu stojí 1299 Kč a 45 USD (840 Kč). Jenže US neuvádějí ceny se sales tax, takže připočti cca 8%. Potom poštovné do CZ. A hlavně počítej s tím, že ti to zrentgenují na Ruzyni a pokud to náhodou vyjde, že nebudeš platit clo, určitě zaplatíš DPH 21% z ceny obvyklé v ČR. A do tohoto DPH se počítá i cena poštovného.

    Pokud dám tento seto do Heuréky, vidím cenu 869 Kč. Když ho hledám na americkém amazonu, najdu cenu 39 USD. Opět bez taxy.

    Vyplatí se to?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NTR23: když já potřebuju mašinky :o) a né to co v makru zbyde :o)
    tajně jsem doufala, že čechy jsou předražené a všude jinde bude levněji. a z USA nikdo neobjednáváte?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: Podle mě se ti to nevyplatí. V EU budou velmi podobné ceny jako v ČR a ty krabice budou poměrně rozměrné a poštovné to prodraží.
    Resp jsi nepsala, proč chceš kupovat v zahraničí. Jaký k tomu je důvod. Ty sety chceš nové, nebo krabice s navybíranými kostkami dle přání?

    V Makru budou těsně před vánoci 50% slevy na Lego jako každý rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam