• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Na dětech lidé nešetří, pochvaluje si šéf kladenské továrny Lego - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...ozsiri-vyrobu-v-kladne-dik-/ekoakcie.aspx?c=A131124_210637_ekonomika_zt
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    GLUMIK: chtelo by to alespon odpruzeni :)
    ACID
    ACID --- ---
    SHMADE: dobry tip :)
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    S čím teď jezdíme..

    ACID
    ACID --- ---
    Neodolal jsem a ke svym 8620 (moje prvni lego technic) a 8680 se kteryma jsem si hral jako decko, jsem koupil zbyvajici 2 sety 8640 a 8660 :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    OCTOPUSS: Tenhle set jsem hrozně chtěl, asi vlastně jako všechny technic sety z katalogů té doby, takže extra důvod pro koupi vlastně nemám, ale pokud půjde za rozumnou cenu, tak proč ne, přidávám do sledovaných. :) Bojim se však, že půje klidně tak za trojku, což nedám. Každopádně dík za připomenutí.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    VERONIKA22: nezapírám, že jde o nejméně výhodný nákup mého života :) Jde tam o atmosféru vánoční krajiny a o myšlenku typu "musím to mít, když to patří k těm vánočním stavebnicím, které kupuji" :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ARMADILLO: Lego je tam už teď. A makro co z hraček neprodá před vánoci už moc neprodá. Jezdím tam pro ryby a loni hodili 50% asi tři dny před štedrým dnem. Po vánocích už tam byly jen zbytky a nebylo z čeho vybírat. (Ostrava)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Pražské muzeum představilo největší světový model Karlova mostu z LEGA | zpravy.ihned.cz - Česko
    http://zpravy.ihned.cz/...model-karluv-most-muzeum-lega-narodni-trida#fotogalerie-gf623098-1-2502460
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KANAREK1: nedalo mi to a musím se zeptat. když si vyhledám tebou zmíněné čísla - ono je tam co sestavit? :oD
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ARMADILLO: nemám to z loňska napsaný ale 22.12.-23.12. je myslím jistota. a 26.12. a více je tutovka
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    NTR23: Vis zhruba,kdy se to tam objevi? Myslel jsem, ze je to spis povanocni akce.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KANAREK1: Osobně si myslím, že to tam nebude. Neviděl jsem tam ani ostatní "velké" Creatory jako obchodní dům, kolotoč apod.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Bránil jsem se tomu, ale obávám se, že jsem si vypěstoval další sběratelskou závislost :) Jak jsem se dozvěděl, že vychází ty limitované edice lega na Vánoce, tak mi to nedalo spát a nakoupil jsem je. Dnes mi dorazil prodavač stromků 40082. Ještě počkat na kočár 3300014. Až to budu mít na Vánoce vše postavené, musím vyfotit.

    Ohledně toho Makra. Je naděje, že by tam třeba prodávali také stavebnici 10229? Díval jsem se, že u nás v obchodech se už objevuje (minimálně v tom světě kostek)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NTR23: aha...tak nějak to moc nesleduju
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TOOMIX: bohužel to jsou ceny, za které se to dá běžně koupit.

    Čekám na předvánoční MAKRO -50%
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    V Lidlu bude od pondělí akce


    NTR23
    NTR23 --- ---




    NTR23
    NTR23 --- ---
    L4MA: ještě není v prodeji. Ale má to číslo, takže musíme počkat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam