• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    Mate nekdo zkusenost, jak velky vyber dilu maji v muzeu lega na narodni? Chtel bych si dokompletovat stavebnice kde se ztratily a polamaly dily. Konkretne stary basic a nekolik technic setu..
    Pripadne kde jinde patrat? Aukro i ebay sleduju, ale to co bych potreboval se tam zatim nevyskytlo...
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KARYSLAV: njn, LEGOlas
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    LEGO Rivendell made with over 200,000 bricks is a marvel to behold! | Hobbit Movie News and Rumors | TheOneRing.net™
    http://www.theonering.net/...4695-lego-rivendell-made-with-over-200000-bricks-is-a-marvel-to-behold/

    Rivendell-angle
    YNZA
    YNZA --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KANAREK1: :))) tak je to jak to ma byt
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    ARMADILLO: tak tak :) Ale nakonec to dopadlo dobře jelikož dneska jsem ten kalendář dal nějakýmu dítěti, tak to snad udělá pořádnou radost :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KANAREK1: Je to fakt. Spravny prodejce ti proda za vyssi cenu to, potrebujes a k tomu da jako darek neco, co nepotrebujes :)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Si musim postěžovat na prodejce. V minulém týdnu jsem sháněl jednu stavebnici. Za levné ceny po netu už byla vyprodaná, za normální cenu jsem ji našel v pompo a v německu už taky nebyla. Tak jsem se rozmýšlel a nakonec mi přišli slevové kupóny na 20% mimojiné i do pompo. Sice to bylo na jiné stavebnice, ale stejně jsme tam zašel a zeptal se zda mi dají slevu i na to na co chci. To jsem byl označen za blázna a že by si to tak mohl říct každý u všeho. Tak jsem vysvětlil, že oni jako prodejce si musí uvědomit zda chtějí prodat. No odešel jsem a šel hledat jinou možnost, když jsem nenašel, tak jsem se vrátil do pompo a koupil to tam. K té objednávce mi dali ještě lego adventní kalendář, který je jako bonus, když překročím nějakou částku. Kdyby mi poprvé neříkali, že jsem se zbláznil, ale upozornili, že dostanu zajímavý bonus a že se mi to tedy vyplatí, tak jsem je nemusel mít za blbce :/
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    nedělal jste někdo nákup na shop.lego.com a nedostali stavebnici LEGO 40083, kterou byste chtěli třeba prodat? :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Na dětech lidé nešetří, pochvaluje si šéf kladenské továrny Lego - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...ozsiri-vyrobu-v-kladne-dik-/ekoakcie.aspx?c=A131124_210637_ekonomika_zt
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    GLUMIK: chtelo by to alespon odpruzeni :)
    ACID
    ACID --- ---
    SHMADE: dobry tip :)
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    S čím teď jezdíme..

    ACID
    ACID --- ---
    Neodolal jsem a ke svym 8620 (moje prvni lego technic) a 8680 se kteryma jsem si hral jako decko, jsem koupil zbyvajici 2 sety 8640 a 8660 :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    OCTOPUSS: Tenhle set jsem hrozně chtěl, asi vlastně jako všechny technic sety z katalogů té doby, takže extra důvod pro koupi vlastně nemám, ale pokud půjde za rozumnou cenu, tak proč ne, přidávám do sledovaných. :) Bojim se však, že půje klidně tak za trojku, což nedám. Každopádně dík za připomenutí.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    VERONIKA22: nezapírám, že jde o nejméně výhodný nákup mého života :) Jde tam o atmosféru vánoční krajiny a o myšlenku typu "musím to mít, když to patří k těm vánočním stavebnicím, které kupuji" :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ARMADILLO: Lego je tam už teď. A makro co z hraček neprodá před vánoci už moc neprodá. Jezdím tam pro ryby a loni hodili 50% asi tři dny před štedrým dnem. Po vánocích už tam byly jen zbytky a nebylo z čeho vybírat. (Ostrava)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Pražské muzeum představilo největší světový model Karlova mostu z LEGA | zpravy.ihned.cz - Česko
    http://zpravy.ihned.cz/...model-karluv-most-muzeum-lega-narodni-trida#fotogalerie-gf623098-1-2502460
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam