• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    CHUCPE: Aaa... Chytré. Díky
    CHUCPE
    CHUCPE --- ---
    SIHAJA: u nových vždy v návodu na konci i s kódy. a návody jsou ke stažení na lego.cz u dané stavebnice (pokud jsi v shopu)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Jsou někde (možná začátečnický dotaz) seznamy jaké dílky v jakých setech jsou?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Díky za rady. Je to trochu složitý a koukam docela drahý, ale k výsledku se dopracuju. Ty aktuální malý sety najdu někde na lego.cz nebo tak?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Případně v Rakovníce je lego hrabárna
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PREDSEDA: www.bricklink.com a hledej Turntable 2 x 2 Plate, Complete Assembly nebo si najdi, jestli není v nějakym aktuálnim malym setu za pár stovek a budeš k tomu mít bonus dílky navíc. :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Kdo mě navede, kde koupit takovou tu otočnou plošku 2x2 čudlíky? Potřebuju pod otočnou věž na tank.
    CROSS
    CROSS --- ---
    krátce z ekonomiky
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ETHAN: já to nemyslel zle jen mě fakt zajímalo kde to sehnat :-)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KARYSLAV: To byl jeden příklad z mnoha, rok vydání 2008 nedává velkou šanci to dnes sehnat. Prostě krabic se základními kostkami jsou za ta leta mraky a nějaké jsou vždy v nabídce. Například aktuální katalog, stránka 21 ;)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KARYSLAV: Je to všude, Tesco také. Vychytej 50% slevy a kup dvojnásobné množství
    PECA
    PECA --- ---
    KARYSLAV: Podobný krabice základních kostek se v eShopech vyskytují. Už jsem na ně několikrát narazil, když jsem objednával nějaké to lego pro juniora.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ETHAN: a koukal jsi kde se to dá koupit? .-D
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    KARYSLAV: nějakej levnej zdroj takovejhlech barevnejch kostek ? tyhle onbrazky by byly fajn dárky :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    lego koutek

    BLAZEJ_HOLEN
    BLAZEJ_HOLEN --- ---
    Petition | Save LEGO the Lord of the Rings! | Change.org
    https://www.change.org/p/save-lego-the-lord-of-the-rings

    Pro fandy Pána prstenů a Hobita...každý hlas se počítá :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    čau, mám celkem zajímavý slevy na některé LEGO stavebnice, pokud budete někdo shánět pište do pošty
    Např:LEGO Simpsnovi,LEGO Minstorms,Movie..atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam