• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    prosim vas, tie zakruzkovane veci, viete len tak z hlavy co su to cca za suciastky, prip je to vobec lego?
    planujem kupit na inzerat, tak aby mi neposlal daky balast :) - cena 55€ - co myslite?
    pise o tom: mix lega city, technik, stavebne kocky podložky kopa panacikov, dokopy cca 80 lit. lega

    dik :)

    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: To me nanapado, ale abych mohl vubec zacit skladat, tak jsem dnes cestou domu koupil takovou velkou plastovou bednu...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Uvažoval jsi někdy o pořízení kufříku na součástky, kam bys mohl jednotlivé díly roztřídit? Já si ho pořídil kvůli robotovi a mohu jedině doporučit.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Jelikoz to musim po konci skladani vsechno uklidit do krabice a hodit do komory na polici, aby mi to deti nesezraly, tak ne, zatim postupuju tak, ze jsem dilky nechal v tech pytlikach, jsou tam podle nejakyho systemu, takze jsem se to uz naucil v tom hledat... Kdybych mel nejakou plochu, kde bych si to mohl vsechno vysypat a mel jistotu, ze se mi v tom nebude nikdo hrabat, tak bych si to taky urcite roztridil...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    THOMASMORTA: to je snad jasny ne? :) delal jsem to tak i u jednoduchych modelu..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Třídíš součástky před tím, než začneš skládat, nebo ne?
    Přítelkyně se mi hrozně smála, když mě viděla, že já začínám tím, že si roztřídím součástky:-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak jsem dneska (vlastně už včera, když koukám na hodiny) dostal své první lego s číslovanými pytlíky:
    LEGO Chima Tiger's Mobile Command review! set 70224
    https://www.youtube.com/watch?v=n4DtqqyfO1A


    Přiznám se, že nechápu, proč mnoho lidí nemá rádo Chimu - mně přijde jako skvělá řada a mrzí mě, že zrovna skončila. Když nic jiného, tak skvělý zdroj součástek ze starého techniku.

    A shodou okolností mi zároveň přišel buldozer, na který jsem se také dlouho těšíl - takže máme s přítelkyní zítra co skládat:

    LEGO Technic 2014 Bulldozer review! set 42028
    https://www.youtube.com/watch?v=UZOGVJ38ZEQ
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: jde to ;) ještě tam nějak musíš zabudovat pár motorů na pohon a servo... ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEDOFREDO: Je to Venom z Juniors, batoh, dynamit a popelnice z City, patka z Ninjago.
    ACID
    ACID --- ---
    Z te lonske serie mam Race truck a F40, letos cilovou rovinku, pumpu, cisternu a naposled tu Berlinettu. Firma kaze tankovat vyhradne u Shellu, tak za tech 80Kc to neni spatne tezitko :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ACID: jo to u nas mají taky, ale je tam zase jenom ta cisterna a né ty ostatní modely... jinak jsem viděl i ceduli vedle stojanu "CISTERNA UŽ NENÍ" :-D IMHO to je super modýlek za ty peníze :)
    ACID
    ACID --- ---
    GILDARIUS: na nekolika pumpach tu cisternu maji na sloupu s cenama...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CROSS: co to je ? vypada jak Venom s emo-patkou :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ROENICK: Přes den jsem tam byl jen první a poslední víkend akce....
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ETHAN: Podle mě ta cisterna ani nepatří do téhle série - na plagátku jsou ty 4 závoďáky, ta brána se startovacím panákem a dílna s mechanikem ta cisterna byla asi pozůstatek tý serie před tím 2013 tuším, mám zní takový červený kamion...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Uklízel jsem dneska trochu.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    THOMASMORTA: Smutné :(
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    CHUCPE: LDD je oficiální a mám pocit, že dovoluje jen aktuální kostky a tak. Existuje ale neoficiální knihovna kostek http://www.ldraw.org/ a ji umí využívat třeba MLCAD pro Windows a nějaké další pro jiné systémy.
    CHUCPE
    CHUCPE --- ---
    TOOMIX: díky, o tom vim, myslel jsem jen že se dá třeba sehnat i něco jiného co mi google nenašel.
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    ETHAN: Ja je kupoval minuly mesic, vsechny do kolekce. A asi taky bude zalezet v jake lokaci jsi. Ja jsem je kupoval v mensich mestech nebo dokonce vesnicich na severni morave. Ale jaka je situace ted, opravdu nevim, takze jak rikas, je mozne, ze uz je temer nikde nemaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam