• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROSS: jo ten duplovláček je v pohodě, tim jak je to kompatibilní s normálním legem tak na tom velkým podvozku můžeš stavět propracovanější kabiny a karoserie vagonů ..už se právě těšim až synátor (teď 2,5 roku) trochu vyroste a budeme stavět apokalyptický vehikly na kolejích ..zatim se ale toho vlaku bojí, pětiletou ségru tam jenom baví vozit figurky do zoo, takže si musim chvíli počkat no:)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: ty City vláčky jsou teda docela raketa, moji chlapci si budou muset vystačit s Duplo vláčky nějakou dobu. Staršímu už jsem demonstroval kompatibilitu s "normálním legem", tak jen co mladší povyroste z destruktivní fáze...
    BATY
    BATY --- ---
    Tak to jsi asi mel ve meste bezpecno :)

    Hned jak deti budou ve veku na normalni lego, tak bych chtel poridit nejaky vlacek... Nebudu lhat, ze si s nim chci taky hrat :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Z nějakého důvodu mi rodiče kupovali hodně policistů - když jsem to pak počítal, tak asi třetina obyvatel v mém městě byli policajti. A neměl jsem hasičskou stanici:-(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOM_HOST: Moje první velké lego bylo tohle:

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: taky je o 20let mladsi :)
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: pekny! Ale moje Volvo L350F je propracovanejsi :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    a tohle bylo moje prvni velke lego ... pamatuju si ze jak jsem to rozbalil pod stromkem malem jsem mel infarkt :)) 88 rok hluboky komanc a ja toto :)

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: ja prave od zacatku puberty nic (jeste se potom narodila segra tak s ni) ale jak to tady vidim tak mam opet nutkani :)

    vim ze ve 3.tride jsem zval poprve holku na rande a vzal jsem ji na vystavu lega ktera tu byla jeste pred revoluci

    posledni si pamatuju toto


    ale tech par dnu co to tady sleduju tak guglim jenom kostky :))
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: nazdar Tome a co ty stavis za Technica? :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    kam jsem to zas vlez :))
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: no, jelikoz to presne souhlasi s tim co tam je, krome jedne jedine soucastky, tak bych o tom co pises pochyboval... Ale napadlo me to taky, to priznavam :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já si teď u malého techniku všimnul, že mi zbyly neobvyklé součástky - mimo jiné i L-beam, který nebývá navíc ani u velkých modelů, natož u malých. Tak jsem rozebral A-model, postavil B-model a ukázalo se, že dvě velké součástky, které mi zbyly, jsou použity jen v B-modelu.
    Věřím tomu, že se takové součástky najdou i u větších setů a třeba se nepočítají jako spare parts.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: Neznam... no a cos tam nasel?

    Mne spare parts zbylo stejne jako v te recenzi: https://farm6.staticflickr.com/5569/14327202874_28fa232ba4_k.jpg

    Ale na bricklinku v Extra part chybi Black Axle 6, tak jsem napsal tomu, kdo sestavoval part list, jestli tam nema chybu, tak jsem zvedavej co napise :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: a pocitam ze bude, kdyz jsi modelar ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    no ja vedel z Kidfestu ze Volvo jezdi tak sem to tak nejak predpokladal i u Arocse ;)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: dneska jsem se normalne tesil z prace, az si ho vyndam z komory a pohraju si s nim :)) s malym s nim u nej v pokojicku uklizime duplo do krabice, to se dobre nabira :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: A kruci. Minulej víkend jsem ho zahlídnul v supermarketu, kam jezdíme nakupovat. Tak to budu mít značné cukání. :-)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: sériově
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: Takhle jsem tehdy dvouletýho syna proháněl buldozerem. :-) To volvo jezdí sériově, nebo je tam pohon dobastlenej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam