• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    ONDRASEEEK: a kde si ho prosim objednaval?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ROENICK: spise ocekavam...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ROENICK: no dobre, je to hodne, ale porad to je jeste v unosne hodnote... ocekavam, ze s casem pujde s cenou vzhuru, ale uvidime...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lol 1500 je rozumna cena? ;) i pulka by byla dost ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a taky je otazka kdy bude
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ONDRASEEEK: ma jit nahoru?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    jinak vcera jsem si objednal Wall-E :)) dokud stoji rozumne ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: aha takze smysleny, rozumim... no me se to moc nelibi, ale verim, ze si to sve kupce najde ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Nový motiv lega, který startuje v roce 2016. Na jednu stranu navazuje na hrady, ale je zároveň dost technizovaný. Od začátku vzbuzuje silné emoce - já patřím do tábora, který se na něj těší, konzervativnější milovníci lega ho považují za ještě horší nápad než byla Chima (která se mi také líbí):

    http://www.lego.com/cs-cz/nexoknights/teaser
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: pardon, co je to Nexo Knights? ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Ve skutečnosti na vánoce už na něj nebudou peníze. Ale hodilo by se mi, kdyby přišly do obchodů nějaké nové Creatory a Techniky za 129/259/269 Kč , protože kromě Emerald Expressu už mám všechny. V úterý a ve čtvrtek bývám sám dlouho do noci v práci, tak si kupuji menší lego jako antistres na doma... No a už moc nemám jaké a další cenová hladina je 399/499 Kč a to už je přeci jen dost.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: je mi jasne, ze potrebujes ten pojizdny hrad pod stromecek :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já v to trochu doufám - od prvního prosince končí informační embargo na nové sady...
    Zároveň ale už od srpna vypouštějí velké sety každého ročníku, které by také mohli být pod stromeček...
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: ja to nevim, ale logicky by bylo to pustit pred Vanocema, aby to mohli mit deti pod stromecek...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nevíte, odkdy použtějí do prodeje první várku stavebnic 2016? Pustí to už v prosinci, nebo až v lednu?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nexo Knights bude hodně zběsilá řada, ale hrozně se na ni těším (hlavně na ten pojízdný hrad):

    LEGO Nexo Knights Official Box Art Images - The Brick Fan | The Brick Fan
    http://www.thebrickfan.com/...verlasting-LegoReviewsNews+%28The+Brick+Fan+-+LEGO+Reviews+%26+News%29
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BATY: ten predek je hodne prazdnej no
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: no jo, to je ta fotka, co jsem nemohl najit...:)
    BATY
    BATY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam