• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: A odkud sis ho objednal? Já zrovna koukal, že tahle sada má momentálě opravenou edici, takže bych si asi objednával rovnou z lega - obchodníci budou mít nejspíš ještě starou verzi. Ale v nejhorším si doobjednáš několik součástek od lokálních kšeftařů:-) Set měl totiž dost problém s volnýl otáčením hlavy.

    ONDRASEEEK: Pracovali na tom šest let a mnozí vidí jasnou inspiraci Warhammerem. Mně se na tom líbí kombinace technických prvků a minifigurek.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    ONDRASEEEK: a kde si ho prosim objednaval?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ONDRASEEEK: ma jit nahoru?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    jinak vcera jsem si objednal Wall-E :)) dokud stoji rozumne ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: aha takze smysleny, rozumim... no me se to moc nelibi, ale verim, ze si to sve kupce najde ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Nový motiv lega, který startuje v roce 2016. Na jednu stranu navazuje na hrady, ale je zároveň dost technizovaný. Od začátku vzbuzuje silné emoce - já patřím do tábora, který se na něj těší, konzervativnější milovníci lega ho považují za ještě horší nápad než byla Chima (která se mi také líbí):

    http://www.lego.com/cs-cz/nexoknights/teaser
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: pardon, co je to Nexo Knights? ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Ve skutečnosti na vánoce už na něj nebudou peníze. Ale hodilo by se mi, kdyby přišly do obchodů nějaké nové Creatory a Techniky za 129/259/269 Kč , protože kromě Emerald Expressu už mám všechny. V úterý a ve čtvrtek bývám sám dlouho do noci v práci, tak si kupuji menší lego jako antistres na doma... No a už moc nemám jaké a další cenová hladina je 399/499 Kč a to už je přeci jen dost.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: je mi jasne, ze potrebujes ten pojizdny hrad pod stromecek :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já v to trochu doufám - od prvního prosince končí informační embargo na nové sady...
    Zároveň ale už od srpna vypouštějí velké sety každého ročníku, které by také mohli být pod stromeček...
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: ja to nevim, ale logicky by bylo to pustit pred Vanocema, aby to mohli mit deti pod stromecek...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nevíte, odkdy použtějí do prodeje první várku stavebnic 2016? Pustí to už v prosinci, nebo až v lednu?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nexo Knights bude hodně zběsilá řada, ale hrozně se na ni těším (hlavně na ten pojízdný hrad):

    LEGO Nexo Knights Official Box Art Images - The Brick Fan | The Brick Fan
    http://www.thebrickfan.com/...verlasting-LegoReviewsNews+%28The+Brick+Fan+-+LEGO+Reviews+%26+News%29
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BATY: ten predek je hodne prazdnej no
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: no jo, to je ta fotka, co jsem nemohl najit...:)
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: no muzes zacit s pohonem a osvetlenim a myslim, ze budes mit par vecer co delat :D
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to je pravda, ze neni jasne, jaka guma bude sedet na jakem rafku, to mi neni moc jasne ani mezi lego rafky a lego obutim :)

    Na tom foru ale byla fotka nakladace a bylo tam i napsane, jak se ta guma jmenuje a kde ji prodavaj, tak jsem ji nasel a zkusl jsem ji najit i na ceskem eshopu, jestli se da sehnat v CR, kvuli postovnymu a casu dodani... A da... To je vsechno... neni to obchod, kterej by vyrabal specialne 3rd party dilky primo pro lego... je to proste guma, ktera se dava na RC auticka a nahodou asi pasuje i na tenhle lego rafek...
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: aha, no, kdyz si vygooglim volvo l350f, tak at je zleva nebo zprava, tak vzdy tam ma zebrik... kdyby to bylo tak jak rikas, tak bych cekal, ze narazim alespon na jednu fotku, kde bude ten nakladas na nejake strane bez zebriku...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Originál nemá žebřík na obou stranách, ale žebřík je odendavatelný a můžeš ho přidělat na obě strany (takže kdybys měl dva, můžeš ho mít na obou stranách, no...). Sariel to komentoval v recenzi jako kontroverzní designerský krok.

    BATY: No, u toho eshopu vůbec nevím, jak z toho zjistit, jestli se to hodí na lego kola.
    BATY
    BATY --- ---
    jo a jeste jsem chtel dodelat zebrik i na levou stranu, real nakladac l350f je ma na obou stranach... Lego asi setrilo na dilkach :)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: nasel jsem je jen na jednom ceskym eshopu a jsou to tyhle: http://www.rc-auta.eu/...&view=productdetails&virtuemart_product_id=12390&virtuemart_category_id=519

    jinak na eurobrick foru nekdo nadhodil tenhle obchod: rc4wd.com a ty gumy na obrazku nize se jmenuji Rock crusher xt 1.9
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam