• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: je, no ja byl zabranej do stavby a nefotil :) to neni tak narocny model jako mergl nebo volvo :)

    ale mam alespon hotovy model

    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: žádný fotky nic, to je hrůza ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    V roce 2016 se objeví nová součástka v CITY - jedničkové kolečko s dírkou uprostřed, do které se dají vsadit věci, které může držet v ruce panáček.

    Více zde:
    LEGO City 2016 Fire (theme) Starter Set review! 60106
    https://www.youtube.com/watch?v=St7VzDtVVNc
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: tak uz jsem to dostavel :)) je to pekny model, ale trochu mimo meritko, ale chapu... radost si zastavet
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    CROSS: aha tak to nic :))
    CROSS
    CROSS --- ---
    ONDRASEEEK: tady v supermarketu, měli dneska 30% slevu na hračky.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    CROSS: kdes to sehnal? :))
    CROSS
    CROSS --- ---
    ...a Volvo je doma (za 160 CHF... to nešlo odolat). Teď teda ještě kdy to postavit :-]
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    achjo, podlehl jsem a koupil si to hasicske letadlo...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    AXTHEB: Tak report ohledně lego gumy - study jsou úplně k ničemu, na druhé nacvaknutí se odrbou tak, že to nedrží. Zato ze spodní strany jsou tři díry akorát na technics piny, které tam drží výborně.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak uz mi psali z lega, ze wall-e odeslan :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: bozi!!!! ta oranzova 813 je delo!
    BATY
    BATY --- ---
    SIHAJA: pekny, ty Tatrovky!
    TETREV
    TETREV --- ---
    RUTHLESS: ono to ode mě tak vyznělo, ale nemyslel jsem to tak že by ho to vyloženě uživilo.. jen že mu to může zaplatit to lego co skládá, třeba jen z části
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RUTHLESS: Co jsem si o tom tak četl, tak cena hlasu je dána místem, ze kterého pochází - USA/Kanada jsou nejcenější, střední Evropa tak průměr, Asie má nejmenší cenu za hlas, ale dává nejvíc hlasů.
    Ale taky si může přividělávat reklamou (což nejspíš nevyužívá). Na druhou stranu, mít zdarma všechno lego a ještě v předstihu, to by mě osobně stačilo:-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    THOMASMORTA: to vubec nerozporuju :-) ale jen rikam, ze jeho sledovanost neni tak vysoka, aby se tim mohl zivit - tekly mu z toho zajimavy penize. Jeste ne... Zase tech videi sype neskutecny mnozstvi. Ale podle me mu chybi nejakej napad, nejak porad. Neco vic nez jen speed build. pak to bude fungovat :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RUTHLESS: Ono to zase nějakou dobu trvá vybudovat komunitu. První videa publikoval v říjnu 2013. Taky když se podíváš, tak kanály jako SARIELův Technic Den sice funguje už asi 8 let, ale s recenzemi také začal někdy před dvěma lety... Vůbec mám poict, že dnes známé vlogy začaly fungovat tou dobou.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BATY:
    THOMASMORTA:
    TETREV:
    hele ale teda jeho sledovanost neni nijak zavratna aby si tim mohl vydelat... :-) to je spis docela prumer. mozna podprumer. na yt se musis dostavat do milionu views, zejmena v anglictine.

    Ale kanal super! o tom zadna :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam