• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: Jsem v zahraniči
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Ty jsi v zahraničí? Nebo proč si nepřepneš na českou měnu?
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: Oba sety jsou skvělý, podle mě se fakt povedly. U toho Unimogu s pluhem byl u nás teda kámen úrazu sníh (ty malý kulatý čudlíky, nebo jak se to...), mladší syn po nich hodně šel, ale starší si aspoň procvičil počítání při jejich inventuře.

    Ten mobilní hajzlík je prostě geniální. :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: Mně to vyšlo na 49 CHF, po slevě z ceníkové ceny 70. To mi přijde fér. Když jsem naposledy objednával přímo z lego.com, uměli dopravu sem jen via DHL a to byl hroznej voser, protože ti doručujou jen v mojí pracovní době a nakonec jsem pro to musel někam do depa.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: jen to nemeli preceneno a avizovano, jinak letak plati... vyber nijaky temer
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Divné - a měli tam tyhle letáky?
    http://www.albert.cz/aktualni-letaky/hypermarket-49.pdf?field=pdf

    V seznamu prodejen je to označeno jako Albert hypermarket/Inerspar, tak to moho být tím:-(
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: ja byl v harfe a nenasel ani stopu po nejake akci na lego :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Dneska jsem na tenhle mini-obchod - mají omezený výběr (bohužel momentálně žádný technic, ale zase mají pěkné creatory), ale velmi dobré ceny. A momentálně probíhá slevová akce na Star Wars:

    Svět kostiček | Projekt putovní výstavy exponátů ze stavebnice LEGO® a mini-obchůdek
    http://www.svetkosticek.cz/
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: myslim, ze ne, ale jistej si uz nejsem
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Takže měli jenom 2015? Neměli tam alespoň sněžný skútr? Protože všechno jmenované už doma mám:-(
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ten tam nebyl... kontroloval jsem i stitky toho co je vyprodany... z lega city zmizel ten hasicskej vuz, ja vzal posledni pluh... a ten kemping s tim clunem taky rychle mizel... ale tyhle dve se mi libili vic...
    BATY
    BATY --- ---
    kdyby tam meli napr Dulni nakladak, ten ten bych si vzal ja...
    BATY
    BATY --- ---
    Ted jsem vlezl na lego stranky, abych si vzpomnel co jsem tam z technic videl a videl jsem tam: Pracovni plosinu (sberac tresni), Kompaktni pasovy nakladas, Lamac rekordu, Čtyřkolka... myslim, ze to je z technic vse... treba boudou mit nekde jinde i neco jineho, ale to dost pochybuju
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já bych chtěl něco do tisícovky. Dragster zní dobře, ale zajímaly by mě i jiné modely...
    Jinak podle letáku je sleva od 2. 12. 2015 do 8. 12. 2015 ve všech hypermarketech albert (tedy ne v supermarketech, které obvykle lego nemají). Tady je jejich seznam v Praze, který jsem vydoloval ze stránek:

    Praha - Galerie Butovice
    Radlická 520/117, 15800 Praha 5, Nové Butovice

    Praha - Chodov
    Roztylská 2321/9, 14800 Praha 4, Chodov

    Praha - Ruzyně (OC Šestka)
    Fajtlova 1090/1, 16100 Praha 6

    Praha Arkády Pankrác
    Na Pankráci 86, 14000 Praha 4

    Praha Harfa
    Českomoravská 2420/15a, 19001 Praha

    Praha Hostivař
    Švehlova 1391/32, 10200 Praha - Hostivař

    Praha Štěrboholy
    Nákupní 389/1, 10200 Praha - Štěrboholy

    Praha Zličín
    Řevnická 121/1, 15500 Praha 5
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Ne, tedy maji, ale jen ty mala, dragster, sberac tresni, takovej ten malej bilej bagrik a tak, nic velkeho jako treba Volvo nebo tak... Ale City tam maji dost a docela to mizi... Star Wars postavicky tam maji, ty velke, duplo. Spis proste stredni a mensi sety...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: A jaké lego tam mají? Mají tam Technic?
    BATY
    BATY --- ---
    Ted jsem byl na Chodove v Albertu a maj tam slevu 25% na vsechno lego, tak jsem se neudrzel a koupil pro kluky do zasoby:
    Set 60083-1 : Snowplow Truck [Town:City:Traffic] - BrickLink Reference Catalog
    http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?S=60083
    Set 60073-1 : Service Truck [Town:City:Construction] - BrickLink Reference Catalog
    http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?S=60073

    Sel jsem si tam puvodne pro svacinu, tak tu nakonec nemam, protoze jsem mel pak uz plny ruce, tak jsem se vratil bez ni.
    Ale zas mam super lego :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak mě napadlo - letos v Technicu není žádné celoodbpružené vozidlo. To je vydávají jen jednou za 2-3 roky?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    THOMASMORTA: V bílé ten dílek existuje už hodně dlouho. Jen nová barva (což by bylo super, kdyby to byla tan, reddish brown nebo nějaká jiná užitečnější než je trans orange).
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: ten se mi libi, to musim mit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam