• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ONDRASEEEK: tenhle pocit má ze současnejch system sad. Na počet kostek to vypadá dobře, ale je pravda, že jsou asi oproti normálním sadám všechny prťavý. Daj se koupit za rozumno po čechách, nebo je lepší e-bay?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    OMNIHASH: jo mam jich dost... osobne si myslim, ze je to pekny, ale predrazeny...
    JOPS
    JOPS --- ---
    OMNIHASH: mam Eiffelovu vez a je to krasne :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PETJU: srabe!

    Nejhorší je, že moje lego putuje už ke třetím skorosourozencům, takže z něj zbylo okousaný nic, skoro začínám přemejšlet, že bych je zase začal dokupovat po e-bayi, já byl vždycky zaseklej na Robinovi Hoodovi, posbírat celou tu serii by bylo fajn.
    Btw. má tu někdo architekturu, stojí to za to?
    ACID
    ACID --- ---
    SIHAJA: mel jsem do Brna cestu o vikendu, tak jsem neodolal a zatahl tam i pritelku, nakonec se to libilo i ji, hlavne teda hrady a mesta. Za me jednoznacne T813 :)
    Bohuzel jsme vlezli dovnitr cca hodinu pred zavirackou a k GBC jsem se dostal tesne po tom, co ho vypnuli.. Pokud o uvazujete o navsteve a radi se kochate detaily, doporucuju si na to nechat vic casu.
    ACID
    ACID --- ---
    PETJU: Porad jsem si rikal, ze ten Lego Arocs ma moc male kola, ze jsou v nepomeru.. Dneska jsem vedle nej stal na krizovatce a jsou az maketove presne (male) :)
    ACID
    ACID --- ---
    VACA: postaveny 8043 jsem rozebral a poskladany je B model.. U 42006 o tom ani neuvazuju, 8265 jsem mel postaveny A, pak B, ted zas A... Urcite se chystam na B model legendarniho 8868, ale asi to nebude v tehle petiletce...
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: mámm nutkání se zeptat jestli se občas pustíte do přestavby na nějaký varianty modelu co se ze setu dá udělat...
    Á nebo jestli se dokonce někdy v budoucnu najde odvaha to všechno smísit a podniknout nějakej velkej alternativni projekt... ať svůj, nebo internetovej...
    ale je mi jasný čo tahle možnost bude mít už fakt velký nároky na čas...:)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: jinak k hlave... reseni asi pomohlo, ale porad to podle me neni idealni... je to ale prevazne tim, ze hlava je strasne tezka na jeden kulovy spoj... ono je pravda, ze i ten samotny krk pod kloubem ma problem hlavu unest...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak hotovo ;)

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: neni to protoze si s nimi hraji pravaci a tak maji jednodussi jim davat veci do leve rucky?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Všimli jste si, že většna minifgurek v Legu jsou leváci? Máte někdo tušení proč? (Internety tvrdí, že Jediové jsou naopak vždy praváci.)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: To mi připomíná, že jsem dnes prodělal miniškolení o tom, jaké existují modelářské pinzety:-) Úplná věda.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Mě zase popadlo nadšení ze Star Wars a rozhodl jsem se pořídit posily chudákovi v AT-AT:

    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    THOMASMORTA: Já používám měkký kartáček na zuby.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak posilam fotky :)) skoncil jsem vcera po 3 hodinach a mam asi 3/5 hotovo... je fakt krasna tahla stavebnice...

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: Mě se na čištění od prachu osvědčila štětka na holení...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---


    kdyz to ted leti :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak jsem dostavěl robota 31034 a zjistil jsem, že má barvné schéma téměř totožné s rebelským snowspeederem ze Star Wars, tak posílám momentku ze života microfighters:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam