• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: sestavenej, default, s krabici a manualama, chtel jsem si ho takhle zmotorizovat: https://www.youtube.com/watch?v=Ghyy3yBBW3o
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: jj
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: souhlasim s tebou!
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: njn, ne na že bych na to neměl, ale jde mi o princip jak se říká a ten chlap mě totálně nasral
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: o stovku? Pochopil bych, kdyby Tě přeplatil výrazně, ale stovka???
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Tak z bagru nakonec nic nebude, vsechno jsem zaridil, pan je z Pardubic (strejda tam bydli), tak jsem domluvil, ze to tam vyzvedne atd. a pak mi pan vola, ze mu nekdo volal a nabidl mu o stovku vic... Tak to bych se fakt posral, uz z principu to nechci. Taky uz se mi stalo, ze jsem neco prodaval a pak mi nekdo nabidl vic, ale uz jsem proste jednou s nekym domluvil, tak uz to nemenim, teda alespon ja to tak mam.
    BATY
    BATY --- ---
    Ani duplo jsem nemel moc v lasce, ale jak jsem ho zacal kupovat kvuli detem, tak jsem zmenil nazor.

    Jinak me vubec nenapadlo, ze je Duplo kompatibilni s normalnim lege, dokud to tady nekdo nepsal, ze to demonstroval detem... Do te doby me nenapadlo to vyzkouset :) Nedavno jsem to zkusil a fakt to do sebe pasuje, mel jsem radost jako male dite :)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: nevim, Chima je nerealisticka ;)
    Nemam rad ani Bionicle, Minecraft.

    Star Wars mam rad, ale to je neco jineho :))
    BATY
    BATY --- ---
    tak jsem neodolal a na bazosi jsem si koupil LEGO TECHNIC 42006, casem k nemu prikoupim power functions set a ledky z toho setu pouziju na Volvo...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    OMNIHASH: Co se týče "divnosoučástek", tak jde především o Ninjago a v menší míře o Chimu (a předpokládám, že v budoucnu Nexo Knights). A samozřejmě, v extrémní bodobě Bionicle.
    Já dost sbírám Creatory a musím říct, že jsem se setkával především se součástkami, které jsem znal z dětství. Novinkou pro mě byl větší výběr kloubových spojů a záliba podvné drápovité součástce z bioniclu, která se už používá i v mindstorms a v klasických modelech z ní někdy dělají světla.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Na osvětlení a otevírání motoru a druhého prostoru máš přímo návod, protože se to kombinuje z tou PF sadou. A na motorizaci kol je návod na Youtube. Já bych do toho pak chtěl objednat S-Brick.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BATY: city je super, ale stejně mi příjde, že je rok od roku v krabici víc vzduchu, míň kostek a ještě z toho čím dál tím větší podíl nějakejch divnosoučástek, co se nedaj použít skoro na nic jinýho.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Proč nemáš rád Chimu? Zejména ty poslední velké modely byly plné funkcí, něco jako technic pro mladší.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to neni formule :)
    ale zrovna 2 dny zpatky, jsem koukal na youtube na motorizovane verze... a osvetlene...
    BATY
    BATY --- ---
    OMNIHASH: vidis, tak ja to mam zas presne obracene, bavi me hlavne technic a city, hlavne stavebni stroje, hasici, vlaky atp... Neco co jezdi a da se s tim hrat...

    Zase nemam rad, chima, friends, elves, ninjago atd... Myslim, ze kazdy si asi najde svoje...
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: jakou formuli?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    OMNIHASH: Bohužel jen za předpokladu, že Ti sbírku neseberou a nerozdají vnoučatům (která ji poztrácí a ožvýká).
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JOPS: neboj, čas hraní si s legem příjde s nástupem stařecký demence a v domově důchodců budeš král minimálně celýho patra!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JOPS: U mě to částečně lapač prachu je, ale třeba právě Star Wars použijeme nejspíš při hraní RPG ze stejného světa.
    Potom, co jsem dostavěl v jeden večer buldozer z techniku a velkou Chimu, tak jsem si v noci opravdu hrál s legem na dece na zemi:-)
    A když jsem dostavěl technic 42005, tak to bylo po mnoha letech (možná desetiletích), co jsem si vzal lego do postele:-)

    Safra, já bych vážně chtěl tu formuli, abych ji mohl motorizovat a jezdit s ní po bytě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam