• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: jeste jeden kluk na to dela super kryty, ale mam dilema, protoze to neni lego, ale tiskne to na 3d tiskarne... ale ty gumy taky ne, tak co uz... :) Ale chce za to hrozny prachy, zkusim ho ukecat :)

    Ale s tema "poklicema" by ty kola fakt vypadaly jak na origo volvu http://www.shapeways.com/...MS9ND9/wheelcover-for-racing-wheel-medium?li=my-models&optionId=17532217
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: jo ty kola tomu sednou!!
    BATY
    BATY --- ---
    T_O_F_F: pěkné
    BATY
    BATY --- ---
    OLTSKUL: a proč se omlouváš? :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    BATY:

    moc se omlouvam, ale tenhle jerab miluju! SLINTY SLINT"

    LTM 11200-9.1
    http://www.liebherr.com/AT/en-GB/products_at.wfw/id-8607-0/measure-metric
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: jj, ten jsem měl v plánu jako první, ale je asi trochu hůř k sehnání a o dost dražší... navíc si myslím, že na hraní by mohla být lepší ta věc na uchopení, než ta lžíce... s nakladačem musím náklad vždy k něčemu přirazit, abych ho mohl nabrat...
    kdybys ho prodával, tak dej vědět ;)
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: to jsem mel taky v planu, nakonec to dopadlo tak, ze jsem koupil starsi 8043..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Aha, já myslel že mluvíš o rovných panelech. Tak tyhle jsou peklo - všechny sady mají čtyřmístná čísla, takže se už pravděpodobně nevyrábí v této barvě (jinak je celkem běžný).
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: ty panely, nicméně teď vidim, že tak jako tak na BL. Tak jako bych nic neřekl. :-]
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: o techto:
    Part 64681 : Technic, Panel Fairing # 5 Long Smooth, Side A [Technic, Panel] - BrickLink Reference Catalog
    https://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=64681&idColor=3#T=S&C=3
    Part 64393 : Technic, Panel Fairing # 6 Long Smooth, Side B [Technic, Panel] - BrickLink Reference Catalog
    https://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=64393&idColor=3#T=C&C=3
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: co se ti nechce hledat, kde sem kupoval?

    To chapu, ze sety na dily. Ale ja zatim nechci stavet zadne MOC, potrebuju jen par specifickych kosticek a kvuli tomu nebudu kupovat cely set a navic kolik setu bych musel koupit, aby tam byly vsechny kostky co zrovna potrebuju. Proste musim naklikat na BL a koupit presne jen to co potrebuju. Ale take to je urcite ta nejdrazsi varianta, to je pravda.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: O kterých panelech se bavíme?
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: hlavne tyhle byly asi drahy proto, ze se vyskytuji jen ve 3 lego setech za celou historii lega... takze jich moc neni
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: nechce se mi hledat, kdes to kupoval, ale na Bricklinku se to celkem dá a jinak, jak tu zaznělo, se prostě vyplatí různě „v akci“ kupovat zlevněný sety, který třeba už máš nebo nechceš stavět, na díly.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Ano, panelů je vždy málo - snad kromě ACROSe, ale tam jsou v bílém:-)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: rika se, ze treba volvo je dobry darce kosticek... ale stejne musim pak nektere specificke dilky dokoupit, treba ty panely, tech v setu je vzdy jen par... ja jsem potreboval na to volvo jedel levej a jeden pravej a jen za tyhle dve kostky jsem dal 460 :) Ale proste jsem je potreboval, nedalo se nic delat :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Levnější, než to koupit po součastkách - prostě na to použil několik klasických setů. Navíc žlutých stavebních strojů je snad nejvíc. Kdybys to chtěl stavět v červené nebo modré, tak to bude dvakrát dražší.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to ne, proste nejake MOC, ale nejspise tam muzou byt rozpustene obe stavebnice a mozna jeste neco navic :))

    Potom, co jsem kupoval nejakych par kosticek na svuj nakladac, tak si rikam, jak to musi byt drahe, neco takoveho postavit...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: What da hell? To je kombinac mkI a mkII?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam