• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: a teda takhle to dopadlo vcera vecer hned ;))

    BATY
    BATY --- ---
    ACID: tak hodný být nikdo nemůže :) moc hezké
    ACID
    ACID --- ---
    Pro dnes konec, rano vstavame a ceka nas cestovani, jsem na stránce 23 z 423.

    ACID
    ACID --- ---
    tak drahy nebyl :)
    jinak teda prvni prekvapeni, na videiich se stavbou 42009 bylo 6 sesitu navodu, u toho mojeho je jedna tlusta
    ACID
    ACID --- ---
    Letos jsem musel být extrémně hodný :)

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: no tyjo :)))
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak dnes koncim tady :)) pytliky 2 a 3 vzaly za sve dnes :))

    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    A ted jdu skladat 42040!
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    HADIAK: Tohle dostanu k svatku. Za to, ze jsem zene k Vanocum koupil 60051 (plus ty dvoje extra koleje) :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Hrajete někdo aplikaci Merlock 2.0 pro Nexo Knights?
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: tenhle set vypada super...
    PECA
    PECA --- ---
    OLTSKUL: "výchovné" v tom smyslu, aby se junior naučil pečlivostí, pěkně si to roztřídit, aby se naučil, že pečlivá příprava usnadní práci...
    Ale nejsem se. Ono to stavění na haldě kostek má taky něco do sebe.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    my to mame delene skor podla druhu kociek. specialna krabicka na male dieliky, na panacikov, na kolieska/podvozky, na placate, na klasicke kocky, etcetc. takze mame vseho vsudy dake 3~4 velke krabice a v kazdej je este jedna mala krabicka. a navody su ulozene zvlast v klasickom kancelarskom zakladaci. technic este neriesime, na to su este maly. a to jedno auto "technic" co maly ma, je skoro stale aj tak zlozene...

    a k druhej teme, na vianoce sme krpcom kupili toto (60052);



    obaja su na vlaciky, maju radi kolajnice, je to motorizovane a na dialkove, takze hadam, ze do 5 minut sa o to aj pohadaju :D
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    PECA: shodou okolnosti, tak jsem mel na tohle tema pred par tydny debvatu se sefem, ze nevi, jak uskladnit lego. taky se chystal si koupit krabicky pro dceru (6 let) a syna (4 roky)

    nakonec mi dal zapravdu s hadrem. :P

    - pokud nestavis podle planku, tak pri hledani dilku muzes najit jiny dilek, ktery se ti zalibi a pouzijes ho.
    - je to zivelnejsi
    - u toho lega stravis vic casu, mysleno tak, ze to nepostavis za hodinu, ale za tri :D
    - dva lidi muzou muzou stavet proti sobe

    ale rozhodnuti je vzdycky na rodicich. :)

    a tedko nejak neutocim, nebo nejsem sarkasticky, ale prosim nejak definuj nevychovnost. "Navíc to není výchovné."

    ja mel taky hromady a hromady ruznych edic, system promichany s technikem, vsechno mis mas!
    a jak rikam, doopravdy me bavilo hledat ten jeden jediny dilek, ktery mam jen a pouze jednou :D
    Od te doby nemam problemy s "Kde je waldo" :D
    PECA
    PECA --- ---
    OLTSKUL: To je sice fajn fofr úklid, ale to hledání kostek je o... O ničem. Stavět hrad a půl hodiny hledat nějaký malý dílek, to akorát odradí o dalšího hraní.
    Máme vícero druhů: hrad, chima, city-kosmodrom... Z každýho lega je celkem dost malých dílků, které se v jedné hromadě opravdu hodně špatně hledají. Navíc to není výchovné. Součástky je třeba roztřídit a udržovat v pořádku.
    Jinak se to zbytečně postrácí a stavební není zábava.
    Ale to máme asi každý jinak nastavené, no. ;-)

    Dík za rady, mrknu na to.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    PECA: Podivej se na cinsky shopy dx.com nebo aliexpress, tam urcite najdes za levno poradace na lego.
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: no tak v tom případě je to v pořádku... doufám, že se na netu objeví inzeráty s nějakým pekným technicem jako "nevhodný dárek" nebo tak... už bych si zase něco postavil... ten nakladač už mám na 98% hotovej...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: ja sem si to nadelil sam ;) a rikal jsem, to jo, ale myslel jsem jakoze do vanocni dovolene a ta mi vcera zacala :)))
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: u vás už se nadělovalo? ;)
    vždyť si říkal, že to vydržíš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam