• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: to nema cenu, abychom ho meli vsichni ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    taky ho budu shanet ;)))
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: taky si ho musím sehnat v Q1 2016
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak ja skoro finishuji...



    BATY
    BATY --- ---
    ACID: no jo vidis, jsem na to moc podrobne nekoukal... myslel jsem, ze jsi zacal jeste pred Vanocema s tim Mercedesem...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Nn, to je 5 náprav z toho 4 řízené u mk2 :)
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: takže teďka stavíš Mercedes a ještě máš před sebou MK II a Volvo? :)
    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Neci uprava setu 42006 na RC. Nekde tu byl nedávno odkaz, nebo to dej hledat na trubce.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: co je 42006 ultimate?
    ACID
    ACID --- ---
    ACID: Dnešní posun, jsem na straně 73, už to začíná vypadat jako základ podvozku. Fajn detail je účelový přípravek, který slouží ke srovnání všech natáčených náprav před zasunutim oz. kol do hřebenů.

    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Spíš ořez, 8043 ma vše na jednom místě, pásy nezávisle řízené a věž se otáčí o 360 taky.. Nevýhoda je ale ve větší vůli v pohonu jednoho pásu, takže v závislosti na předchozích pohybech nejdřív mírně zatočí na jednu stranu. Pokud nezávislý pojezd, sel bych cestou 42006 ultimate - battery box, RX a dva motory v podvozku.. Váha dole je pro stabilitu taky plus :)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: on to je asi kompromis, kvůli tomu, že ovládání všech funkcí máš na jednom místě a abys zachoval otáčení věže o 360+ stupňů, tak můžeš vést jenom jednu osu přímo středem. Když bys to chtěl motorizovat zvlášť, budeš muset mít ovládání podvozku oddělené přímo v podvozku.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to zní dobře, ale měli vymakat, aby šlo ovládat každý pás zvlášť...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: jeřáb 42042 má spoustu funkcí na vyhrání - můžeš otáčet věží, nastavovat sklon ramene, délka ramene je modulární, samozřejmostí je navíjení háku...
    BATY
    BATY --- ---
    na mallu maji 3x 42009 II. jakost, poskozena krabice a nebo rozbaleny...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: a take mi prijde na 42006 vyhoda, ze s nim muzes zvedat veci a prendavat... 8043 je urcite vic sofistikovanej, ale neco s nim nabrat bude daleko slozitejsi... stejne jako s nakladacem, potrebujes mit neco o co se to co nabiras zapre... tady je fajn, ze to proste zvednes, nemusis to hrnout...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: ale da se sehnat o dost levneji a da se zmodifikovat, ze ma teke vsechny funkce RC...
    THOMASMORTA: asi jo, proste cunstruction stroje... takove, se kterejma se da vyhrat, maj vic funkci, nez ze jen jezdi...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: ja teda spise bo 8043 ten druhy mi prijde orezany...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: preferuješ žluté stroje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam