• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    Zdarec,tak včera jsem začal stavět 42043 MB arocs.Tenhle set je fakt dobrej a B-model vypadá taky moc pěkně.Z velkých Techniku mám 42009 a 8110,ale arocs mi příde jako nejsložitější.
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Dík za nabídku, z prahy nejsem. Jak psal THOMASMORTA že ty dílky bývají volně v krabici, je možné že jak jsem to vysypal na stůl a pár pytlíků spadlo na zem, že tam byla i ta osa a na tmavém podkladu jsem ji neviděl a popravdě ani nehledal, pytlíky jsem posbíral všechny, tak co... Zítra večer budu doma, tak se důkladně podívám a snad budu mít štěstí..

    Pár kroků po osazení hřídelky jsem přeskočil a sestavil jsem alespoň zadní stabilizátory, které se sestavují zvlášť, zítra se uvidí.

    BATY
    BATY --- ---
    ACID: to tak bejva, ze neni vsechno v jednom obchode... tu osu muzu vzit, jestli jsi z Prahy a jestli ji vubec budes potrebovat... do 9.1. je to obchod stejne na dovolene...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Bohužel mám teď touhu koupit 3 veci, které se u jednoho prodejce nevyskytují.. Technic minifig red, Darth Vader a teď ta osa :) Ve všech případech vychází poštovné dražší než položka.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: tohle je super servis... me se u minstormu rozbila ta chytra kostka, a poslali mi zdarma uplne novoua nechteli ani tu starou... ehm...
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: já ještě chci na bl něco kupovat na nakladač, tak se mužů podívat v tom obchodě co jsem si vyhlédl podívat, jestli to taky má...

    jeden dílek ti asi pošlou bez problémů...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: tak uvidíme, jsem v podobné situaci. Koupil jsem ho na aukru, ale byl nerozbalený.. Na bricklinku jsou tyhle dlouhé osy okolo 30 korun, horší bude poštovné z ciziny..
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: jo, tady: https://wwwsecure.us.lego.com/cs-cz/service/replacementparts?domainredir=service.lego.com si to zadas a oni ti to poslou, ale slo to k nam hrozne dlouho (cca 2 tydny od te doby co prisel email o tom, ze to odeslali)... Ale asi ti nemuze chybet pul setu a nebo nejaky drahy kostky, treba jako PF... jinak to neresi a ani nechteji videt uctenku...

    Abych se priznal, tak ja jsem koupil pridavne koleje na bazosi a chybela jedna cervena duplo zakladni kostka. Tak jsem to zkusil a prislo to i s omluvnym dopisem pro malyho, az me skoro dojal :) Ale ten set z bazose prisel uz nacatej, takze pravdepodobne to ztratila ta pani, co nam to posilala. Ale nechtel jsem delat na BL.com objednavku na jednu kostku za 0.20 Kc a postovny za 3 eura. A legu to snad nic neudela...;) Ale samozrejme jsem jim nepsal, ze jsem to koupil na bazaru a uz to bylo rozbaleny. Uctenku jsem taky nemel, kdyby ji chteli naskenovat...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Jsem teď na pár dní u rodičů, vzal jsem si jen pytlíky pro podvozek, protože jsem věděl, že víc nestihnu poskládat. Zítra se vracím, tak prolezu zbytek stavebnice, ale pokud není přilepená ke krabici, tak moc nevěřím, že bude v jiném sáčku.
    Ten chybějící díl se dá někde reportovat? Nebo poslat e-mail?
    THOMASMORTA: Pytliky k podvozku jsem prohlížel důkladně, ale ta 32 osa by musela být uhlopříčně, aby se do nich vůbec vešla. Ještě propátrám krabici a budu doufat..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: tyhle extra dlouhé dílky bývají často volně v krabici. Také se nám občas stane, že u velkých pytlíků zůstane nějaký dílek uvnitř i po vysypání...
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: ty máš půl stavebnice 300 km daleko? proč sis to nevzal domů všechno?
    jestli ti něco chybí lego ti to pošle zdarma s omluvným dopisem, ale trvá to 2 týdny :/
    ACID
    ACID --- ---
    Zdá se, že jsem na nějaký čas dostavěl, v žádném z 15ti sáčků které jsou určené pro stavbu podvozku a mám je u sebe není osa délky 32. Takže buď je v sáčcích pro věž nebo rameno které jsou doma 300km daleko, nebo mám smůlu a v krabici chyběla úplně..
    Moc jsem tím pádem nepokročil :-/.

    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: jj, to si rikam, co bych za to dal, kdybych tu stavbu nemusel porad uklizet do komory, aby mi to deti pres den nesezraly :)
    to hrozne prodluzuje dobu staveni :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: eee... no nebo muzeme udelat zavod kdo to postavi prvni
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: to nema cenu, abychom ho meli vsichni ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    taky ho budu shanet ;)))
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: taky si ho musím sehnat v Q1 2016
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak ja skoro finishuji...



    BATY
    BATY --- ---
    ACID: no jo vidis, jsem na to moc podrobne nekoukal... myslel jsem, ze jsi zacal jeste pred Vanocema s tim Mercedesem...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Nn, to je 5 náprav z toho 4 řízené u mk2 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam