• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Moc rádo se stalo. Sám vím, jak jsem nešťastný, když nemohu nějaký dílek najít.
    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: SHMADE: Díky za nakopnutí, osa (dokonce 2) nalezena, stavba může pokračovat :)

    SHMADE: V jaké podobě jsi u toho měl návod? 6 sesitu, nebo 1 bichle?



    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: V čem přesně to byla nuda ho stavět?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: tak to jo, to jsem nevedel, ja myslel, ze jsem magor do aut... i kdyz, asi proto sis poridil vlastne SAAB... ten vyrabel letadla... aha, ted uz mi to dochazi :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: k tomu jsem dosel, aniz bych si musel vubec nejakej kupovat :)
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    BATY: Já nee :) je to taky moc dobrej set.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ONDRASEEEK: já skládal patky v sobotu a mnohokrát jsem u toho mezi nadáváním říkal, zlatý lego.
    BATY
    BATY --- ---
    tady má ten MK II snad každý ;) taky si ho musím sehnat... nechce se ho někdo zbavit? ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    SHMADE: nejvic by mi asi dala zabrat ta piccola :))
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jinak já pod stromečkem našel skládací dárky tři. :)

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ACID: Ta 32 osa je v mk2 100% volně v krabici, aspoň tak to bylo u mýho setu, ale předpokládám, že to tak bude u všech...
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    THOMASMORTA: Na počet dílu určitě,těšim se porovnaní s Unimogem.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BUS83DRIVER: Pokud vím, je to historicky největší technic, který vydali. B-model by mě zajímal, protože vypadá taky velmi dobře.
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    Zdarec,tak včera jsem začal stavět 42043 MB arocs.Tenhle set je fakt dobrej a B-model vypadá taky moc pěkně.Z velkých Techniku mám 42009 a 8110,ale arocs mi příde jako nejsložitější.
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Dík za nabídku, z prahy nejsem. Jak psal THOMASMORTA že ty dílky bývají volně v krabici, je možné že jak jsem to vysypal na stůl a pár pytlíků spadlo na zem, že tam byla i ta osa a na tmavém podkladu jsem ji neviděl a popravdě ani nehledal, pytlíky jsem posbíral všechny, tak co... Zítra večer budu doma, tak se důkladně podívám a snad budu mít štěstí..

    Pár kroků po osazení hřídelky jsem přeskočil a sestavil jsem alespoň zadní stabilizátory, které se sestavují zvlášť, zítra se uvidí.

    BATY
    BATY --- ---
    ACID: to tak bejva, ze neni vsechno v jednom obchode... tu osu muzu vzit, jestli jsi z Prahy a jestli ji vubec budes potrebovat... do 9.1. je to obchod stejne na dovolene...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Bohužel mám teď touhu koupit 3 veci, které se u jednoho prodejce nevyskytují.. Technic minifig red, Darth Vader a teď ta osa :) Ve všech případech vychází poštovné dražší než položka.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: tohle je super servis... me se u minstormu rozbila ta chytra kostka, a poslali mi zdarma uplne novoua nechteli ani tu starou... ehm...
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: já ještě chci na bl něco kupovat na nakladač, tak se mužů podívat v tom obchodě co jsem si vyhlédl podívat, jestli to taky má...

    jeden dílek ti asi pošlou bez problémů...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: tak uvidíme, jsem v podobné situaci. Koupil jsem ho na aukru, ale byl nerozbalený.. Na bricklinku jsou tyhle dlouhé osy okolo 30 korun, horší bude poštovné z ciziny..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam