• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    ACID: Den 3


    FESTER
    FESTER --- ---
    ACID: jak to dokoncis tak potom bude pokracovani stavebnice s ? :)
    ACID
    ACID --- ---
    ACID: Den 2

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    wow chcem :) ale nie za 500€ :D

    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: pekny, tak to si budu muset ten MK II koupit 2x, jednou abych si ho postavil a jednou na investici :))
    NOIK
    NOIK --- ---
    Stavebnice Lego mohou sběratelům vynášet mnohem víc než investice do zlata či akcií
    http://archiv.ihned.cz/...e-lego-mohou-sberatelum-vynaset-mnohem-vic-nez-investice-do-zlata-ci-akcii
    ACID
    ACID --- ---
    Jj ;)
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: tohle už znám ;)
    ACID
    ACID --- ---
    Pro teď padla

    ACID
    ACID --- ---
    Vše nejlepší do nového roku skládači :)


    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: no hlavne co je zvlastni, tak u toho volva mas dvoje nalepky, jedny pro set A a druhe pro set B. Ale kdyz chces postavit set B s nalepkama, tak musis ty nalepky ze setu A strhnout a tedy znicit... A nebo si koupit na BL ty dilky, na kterych jsou nalepene znovu... Ale moc jsem to nepochopil :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Hlavně je za dluhou dobu první techic bez nálepek. Přiznám se, že mám raději, když se nálepkami šetří - proto se mi hrozně líbí creator.
    BATY
    BATY --- ---
    KANAREK1: Sběrač třešní je taky hezkej :) Ale měl bych o trošku menší radost, než kdybych dostal ten Mercedes, to je pravda... :)
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: pěkné, pěkné... Budeš se ho zbavovat? :)

    Já na Volvo samolepky dal, udělají podle mě opravdu hodně (alespoň v případě Volva)... Prodávat se to nechystám, takže jsem je nalepil... A kdyby něco, tak si ten aršík s těma samolepkama za stovku koupíš na BL.com...
    ACID
    ACID --- ---
    A v plné pohotovosti :)

    ACID
    ACID --- ---
    ACID: Je to macek :) Zatím moje největší a nejtěžší lego.
    Samolepky ještě zvažuju.

    NOIK
    NOIK --- ---
    :))

    (promiň:)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    U nás měl ježíšek nepříjemný smysl pro humor, takže otec jako fanda mercedesu dostal toto:



    a já jako fanoušek lega toto:

    BATY
    BATY --- ---
    ACID: tak to je prý normální, že se sotva vysunou na dotyk se zemí... jee, já ten jeřáb taky chci ;)
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Jj, četl jsem to, všechny ty převody jsem si hlídal hned od začátku po zkušenostech s předchozími modely. Problém není s motorem (alespoň když mám teď nové baterky), problém je, že prokluzuje třecí spojka. Ona to má dělat, to je ok, ale to co je za ní už má velký odpor. Převody jsem zkoušel po každém kroku, to co nejvíc zhoršilo situaci jsou samotné zvedáky na konci výsuvu. Na dotyk se zemí se vysunou, ale zvednout už nezvládnou.
    SHMADE: Hmm, zajímavé. Chtěl jsem při otevření poškodit krabici co nejméně (u 42006 jsem ji zbytečně natrhnul), tak jsem na trubce koukal na unboxing a otevírala se taky jinak, proto mi pak spadla část obsahu na zem.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    NANTHEI: Ten medvěd je fakt boží!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam