• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    ACID: Ale to já chápu. Jen to prostě podle mě nemá v sobě dost "normálních" kostek na to, abych to vnímal jako Lego. V zásadě kdyby to nevyrábělo TLC, tak bych si toho ani nevšiml. Rozhodně ne víc, než třeba Merkuru. Naprosto obdivuju, co z těch prapodivných panelů občas lidi dovedou vyrobit. Ve smyslu, že to taky vypadá pořádně k světu, ale hejblátka mě nechávají totálně chladným.
    ACID
    ACID --- ---
    ETHAN: zalezi na zamereni cloveka, city a creator se mi libi, ale jsem strojar, takze to co si poridim a na cem ujizdim jsou propracovane mechanismy Technicu.
    A MK2 je poradny orloj :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    PETJU: Já to mám přesně obráceně. Technic, Bionicle, Duplo a podobně, to není Lego :o) Asi nejvíc si užívám stavbu ulice z modulárních domů.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: desert racer obcas byva na bazosi nebo aukru za 250, asi ho taky poridim detem na hrani
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: lego neni jenom technic :) az budes mit deti, tak budes muset kupovat i jiny lego :)
    BATY
    BATY --- ---
    Lego city construction je asi moje nejoblibenejsi :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    AXTHEB: nojo, mezi těma hromadama Technic dílků jsem přehlídl no:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NOIK: Vítej ;)
    NOIK
    NOIK --- ---
    Aj Wej-Wej přinutil firmu Lego změnit politiku prodeje | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...o-zmenit-politiku-prodeje-pgg-/kultura.aspx?c=A160113_131159_ln_kultura_hep
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Jestli máte někdo účet na Lego Ideas, tak myslím, že tohle by mohla být opravdu dobrá robotická hračka:
    LEGO Ideas - Working BB-8 Droid from Star Wars Episode 7
    https://ideas.lego.com/projects/126131

    Fakt se mi líbí ten nápad, že si můžete postavit vlastního samohybného sférického robota a ještě se dozvíte, jak to funguje uvnitř.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Takže v létě další volvo i mercedes? Nějak se ty licenční výrobky rozjíždí. O tom, že byli hasiči zrušeni jsem nevěděl a mrzí mě to:-(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Jak víš, že byl zrušen a ne jen přesunut do letních modelů?

    Myslel jsem, že top model bude traktor, ale je tam ještě jedno číslo bez jména:
    2016 | Technic | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/year-2016/theme-Technic
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Nemám insider info - jména stavebnic, která vyjdou v srpnu jsou známá už od prosince:-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: No jo... Ale přiznám se, že i když se mi líbil nápad s policajty a zloději, tak se fakt těším na tu formuli. Bál jsem se, jak bude vypadat černobílý kombinovaný model a on z toho vyšel kandidát na nějlepší kombinovaný model (i když je to subjektivná).
    Loňské modely pullbacků byly povedené, o tom žádná - ačkoliv bych možná chtěl i ty z roku 2014, především pouštní závoďák s navijákem. Ty letošní se mi líbí tím, že lego zase po čase zkusilo vrátit populární tematiku policie a hasišů (ale ti až v srpnu mezi velkými sadami).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: koukali jsme na stejnou recenzi formule? Sariel kritizuje, že může být nebezpečná kvůli tvaru a síle motorů, ale jinak má ve výhodách zmíněnu stabilitu...
    Aha, ty asi mluvíš o tom policejní jeepu, ze kterého to je přestavěné...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Pullbacky jsou brané jako startovní sady - nědco jako technic juniors, takže mi nižší nároky na realističnost nevadí. Hlavní důraz je na hratelnost a ta je v případě policejní formule veliká - je pevná, dobře vyvážená při skoku atd.
    Ale jiné preference jsou asi dané tím, že já nejsem modelář a před realističností preferuji nějaké funkce.
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    PETJU: Pěkný! Ten řetěz je hezkej detail. Mi připomněl můj první Technic (http://brickset.com/sets/8838-1/Shock-Cycle) :)
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: hm, ani si to nezdokumentoval :/
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ani to se mi nelibi... od technicu bych cekal trochu realistictejsi modely...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam