• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: ;)
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ok, doufám, že se to moc nevyšplhá...
    LEGO TECHNIC 42030 - VOLVO L350 kolový nakladač (5923731880) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/lego-technic-42030-volvo-l350-kolovy-nakladac-i5923731880.html
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: všechny takhle hnusný nebyly, taky by mě zajímalo, proč to utnuli. Měřítko bych jako důvod chápal, ale je to škoda.

    Pro mě Technic musí mít řidiče ;-]
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ale jak na to koukám, taky bych je přestal vyrábět. Sou hnusný.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Když mi koupíš Volvo, vynaložím spoustu času na nalezení odpovídající figurky.
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: koho bys mi z Friends doporučil do Volva? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Protože by je to nutilo dělat funkční kabiny a vázalo by to ty stavebnice na měřítko.
    Často se tam dají dobře dát figurky z Friends. Olívie je super jeřábník.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: těžko říct... asi si řekli, že budou vyrábět figurky jen v jednom měřítku ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Si tu připadám jakoalé děcko, když jsme se ženou propadli kouzlu Nexo Knights - mají totiž standardní kostičky i příležitostné technikové vychytávky a k tomu minifigurky! Proč už technic nemá figurky?
    NOIK
    NOIK --- ---
    mně se nejvíc líběj MOCy, co maj sofistikovanou technologii Technicu a detailní zpracování Creatoru ..třeba jak tady nedávno proběhla ta trialová dakarská Tatra, takovýhle sety by se mi líbily ...bohužel jak jsem si asi před rokem ověřil, nemám buňky si takovýhle věci stavět sám, když jsem byl malej, tak to kolikrát byly dobrý věci z toho mála co jsem měl, teď mám spoustu parádních dílů a nejde to s čím bych byl spokojenej ...no snad synátor se toho chopí:)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    ACID: Ale to já chápu. Jen to prostě podle mě nemá v sobě dost "normálních" kostek na to, abych to vnímal jako Lego. V zásadě kdyby to nevyrábělo TLC, tak bych si toho ani nevšiml. Rozhodně ne víc, než třeba Merkuru. Naprosto obdivuju, co z těch prapodivných panelů občas lidi dovedou vyrobit. Ve smyslu, že to taky vypadá pořádně k světu, ale hejblátka mě nechávají totálně chladným.
    ACID
    ACID --- ---
    ETHAN: zalezi na zamereni cloveka, city a creator se mi libi, ale jsem strojar, takze to co si poridim a na cem ujizdim jsou propracovane mechanismy Technicu.
    A MK2 je poradny orloj :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    PETJU: Já to mám přesně obráceně. Technic, Bionicle, Duplo a podobně, to není Lego :o) Asi nejvíc si užívám stavbu ulice z modulárních domů.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: desert racer obcas byva na bazosi nebo aukru za 250, asi ho taky poridim detem na hrani
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: lego neni jenom technic :) az budes mit deti, tak budes muset kupovat i jiny lego :)
    BATY
    BATY --- ---
    Lego city construction je asi moje nejoblibenejsi :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    AXTHEB: nojo, mezi těma hromadama Technic dílků jsem přehlídl no:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NOIK: Vítej ;)
    NOIK
    NOIK --- ---
    Aj Wej-Wej přinutil firmu Lego změnit politiku prodeje | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...o-zmenit-politiku-prodeje-pgg-/kultura.aspx?c=A160113_131159_ln_kultura_hep
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Jestli máte někdo účet na Lego Ideas, tak myslím, že tohle by mohla být opravdu dobrá robotická hračka:
    LEGO Ideas - Working BB-8 Droid from Star Wars Episode 7
    https://ideas.lego.com/projects/126131

    Fakt se mi líbí ten nápad, že si můžete postavit vlastního samohybného sférického robota a ještě se dozvíte, jak to funguje uvnitř.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam