• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: no tam jsou k dohledani veskere sady a taky si tam muzes udelat profil a davat si tam svoje lega abys mel databazi....
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: ne, co to je?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    mate nekdo svou databazi na brickset.com?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: 42009, to je jasny... a co bude letosni top jsem teda zvedavej...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: a tohle 10248, 31046 taky :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ta ponorka se mi taky docela libi...
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    (tak znovu, původně jsem to omylem poslala velký, místo abych to smazala)
    THOMASMORTA:



    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Ale nejdřív musím dojíst večeři, hrát si budu až po jídle:-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Creator 31046? Ten jsem zrovna dnes pořídil, abych měl co stavět až bude žena stavět Creator 31039:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: no to jsem ani nechtěl nějak zpochybňovat, jen se mi ten set vybavil. Ono to bude nějakých 10 let, co ho mám, dneska bych ji vzal hned několik... Nedávno jsem koupil zrovna ten set, co zmiňuje BATY, abych tim potunil sněžný pluh (sám o sobě dost povedený). V zásadě jsem ho chtěl rozšířit na 8 studů (jak se tomu říká česky?), i tu ambici udělat na tom otáčení kol jsem měl, ale během těch pár dnů, co jsem si s tim během svátků hrál, jsem nepřišel na to, jak to na týhle šířce u malýho modelu efektivně udělat (plus z materiálu, co mám po ruce).

    A historka z natáčení — mám tohle rozebraný v krabici na stole v ložnici, a u toho jeden zelenej "nafukovací člun" z nějaký synovy sady z banditama, že ho k tomu přidělám. Ráno do ložnce vchází synek (necelý 4) a hnedle „jé, co je to za Lego? Čí je to Lego? Táto, to je tvoje Lego? A hele, tohle je moje Lego!" Nic mu neunikne.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: vypadá hodně dobře - nicméněnpatří k těm nejdrařším běžně prodejným sadám, takže to nijak nevyvrací, že levné sady tím obvykle nedisponují.
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: můj první creator byl tenhle roadster a ten steering má. Celkově ten model je skvělej. Jeden z těch, co čekaj ve sklepě na voje šťastnější dny. :-]
    4896-1: Roaring Roadsters | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/4896-1/Roaring-Roadsters
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Creator je boží - má oddělovací střechu a dveře, aby z něj mohl být regulérní jeep. Jediné, co mě zklamalo (už celkem tradičně), že nemá steering (jak se tomu zatáčení vlastně říká česky?). Jenže jediná malá sada, která to umí, na kterou jsem narazil, je motokára z creatoru. Jinak to často neumí ani levnější technic (pullbacky nepočítám, tam tahle funkce záměrně není, protože by se s natahovacím motorem tloukla)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Tak jsem se dostal k dostavbe predvanocni Albert akce :))

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: Foto prosím!!!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: ;)
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ok, doufám, že se to moc nevyšplhá...
    LEGO TECHNIC 42030 - VOLVO L350 kolový nakladač (5923731880) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/lego-technic-42030-volvo-l350-kolovy-nakladac-i5923731880.html
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: všechny takhle hnusný nebyly, taky by mě zajímalo, proč to utnuli. Měřítko bych jako důvod chápal, ale je to škoda.

    Pro mě Technic musí mít řidiče ;-]
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ale jak na to koukám, taky bych je přestal vyrábět. Sou hnusný.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Když mi koupíš Volvo, vynaložím spoustu času na nalezení odpovídající figurky.
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: koho bys mi z Friends doporučil do Volva? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam