• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: diky, ale mam to takove neucelene :) kupuju co se mi libi nebo libilo v detstvi ;))
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: hezky sety
    RAPAL
    RAPAL --- ---
    PETJU: pardon, hledal jsem štítek idnes.
    RAPAL
    RAPAL --- ---
    Číňan porazil Lego. Firma už nebude vyzvídat, k čemu kostky slouží - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...akaznici-chteji-kostky-fxc-/ekoakcie.aspx?c=A160115_103402_ekoakcie_fih
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: nema to zrejme povolene v nastaveni profilu...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: tak já se tam taky zaregistruju, všechno si tam zadám a pak si vás dám do přátel ;) koukal jsem na Petjua, ale jak se proklikat na jeho sbírku setů jsem nenašel...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: wow
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    ONDRASEEEK: jo. ale zatím jsem tam ještě nenaházela všechno.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: jop tak asi jak co komu vyhovuje... ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: no tam jsou k dohledani veskere sady a taky si tam muzes udelat profil a davat si tam svoje lega abys mel databazi....
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: tam si muzes udelat seznam, co mas za lego? to mam v google docs :)
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: ne, co to je?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    mate nekdo svou databazi na brickset.com?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: 42009, to je jasny... a co bude letosni top jsem teda zvedavej...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: a tohle 10248, 31046 taky :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ta ponorka se mi taky docela libi...
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    (tak znovu, původně jsem to omylem poslala velký, místo abych to smazala)
    THOMASMORTA:



    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Ale nejdřív musím dojíst večeři, hrát si budu až po jídle:-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Creator 31046? Ten jsem zrovna dnes pořídil, abych měl co stavět až bude žena stavět Creator 31039:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: no to jsem ani nechtěl nějak zpochybňovat, jen se mi ten set vybavil. Ono to bude nějakých 10 let, co ho mám, dneska bych ji vzal hned několik... Nedávno jsem koupil zrovna ten set, co zmiňuje BATY, abych tim potunil sněžný pluh (sám o sobě dost povedený). V zásadě jsem ho chtěl rozšířit na 8 studů (jak se tomu říká česky?), i tu ambici udělat na tom otáčení kol jsem měl, ale během těch pár dnů, co jsem si s tim během svátků hrál, jsem nepřišel na to, jak to na týhle šířce u malýho modelu efektivně udělat (plus z materiálu, co mám po ruce).

    A historka z natáčení — mám tohle rozebraný v krabici na stole v ložnici, a u toho jeden zelenej "nafukovací člun" z nějaký synovy sady z banditama, že ho k tomu přidělám. Ráno do ložnce vchází synek (necelý 4) a hnedle „jé, co je to za Lego? Čí je to Lego? Táto, to je tvoje Lego? A hele, tohle je moje Lego!" Nic mu neunikne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam