• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    VACA: pekny
    jj, taky jedu nejvic v techniku, city a creatoru, to je moje nejoblinejesi
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: tak se s náma potom poděl o dojmy ze stavby retro technika..

    Já jsem žádnej ten novej "studless" technic zatim nestavěl. Ale jak pozoruju ty build videa, tak to na mě působí dojmem že je to prostě celkem jinde než starý technic sety.. Ale v dobrym slova smyslu.
    Vlastně mi ten obrovskej rozdíl došel když jsem stavěl toho 8837... (mimochodem to pšoukání vzduchotechniky je super:) V šechno na něm funguje. Odstříhal jsem ty rozpraskaný zakončení hadic (jak to bylo 20let připojený:) a jede to parádně. Docela mě překvapilo že to i něco uzvedne. Zvedne vlastně víc než sám váží. Teda snaží se zvednout, protože se při tom překlopí na bok :D





    Ale zpět k tomu co jsem chtěl říct,. Sice že mi přijde že ve starym techniku se ty study hodně využívaj a je tam spoustu klasickej kostiček. Musim říct že se mi ten kombinační styl líbí,, Třea technikový díly proložený tenkejma klasickejma kostičkama jako vymezení, a pak svázanej přez spojky napříč umístěnym technikovym dílem apod. Neuvěřitelně pevný konstrukce..

    Jako na nějakej novej sofistikovanej technik jsem zvědavej, ale trošku mě mrzí že tech stuvovejch kostiček je tam dnes tak málo....
    Malinko mi ten studovej vzhled chybí, jak jsem odchovanej starym legem:)

    Ale když se k tomu přidaj nějaký ty extravagantní barvy, např tyrkysový technikový panely apod, tak už mě to neláká vůbec. Potřebuju prostě klasický barevný schémata, který se daj dobře kombinovat.
    O takovejch tech "pologumovejch" divno součástkách bionicle ani nemluvě, to už z mýho pohledu neni vůbec lego...
    Když jsem se teď ze zvědavosti zastavil u nějakejch regálů s legem, musim říct že jsem byl v rozpacích i z jinak toliko oblíbeného ninjano lega. Brrr, tolik divnejch dílků pohromadě... Už jsem z toho měl pocit takovejch tech čínskejch napodobenin lega... uff
    Aspoň že to city zůstalo u klasickýho formátu lega:)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: aby si se tim legem nezadusil!
    :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PETJU: Tak to je hezky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PETJU: Kolik si za nej dal?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BLAZEJ_HOLEN: Taky záleží, co tam je za dílky. Když má něco pásy nebo je to fortelně pospojované mnoho spojovacími piny, tak počet dílků naskakuje rychle.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PETJU: Nějaká mrcha
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ten jsem dražil na aukru, ale někdo mi ho vyfouk
    BLAZEJ_HOLEN
    BLAZEJ_HOLEN --- ---
    Na velikosti krabice snad nezáleží ne? Spíš na obsahu..a ten je 888 dílků :) Třeba Pet Shop ze série Modular buildings má také poměrně obr krabici se svými lehce přes 2000 dílky, a Parisian restaurant nebo Detective office Oba nad 2250 dílků mají krabici menší. :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: No ale v podstatě má TOM_HOST: pravdu ne? Sice ho nemám, ale podle fotky tam jsou pevné nápravy, tak jako v reálu, a né nezávislé zavěšení...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PETJU: Tam je odpruzena cela ta naprava i s diferakama nabo jenom poloosa?
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    HADIAK: Jo, ze submarine tematu jednoznacne nejkrasnejsi a nejlepsi, hned vedle 60092. Uz mi z tyhle rady chybi jen 60091 (dostanu k svatku) a 60093, ale ta se mi vubec nelibi :(
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    PETJU: O "dost" ne, ta krabice je fakt obri, rekl bych tak mozna nastejno s Volvem. Vcera jsem tan ty vlacky uklizel...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OMNIHASH: ono tam toho aj dost je... 3 vagony, 1 masina, 2 auta + dialkove a kolajnice.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    včera sem potkal nějakou babičku vláčící tohle a překvapilo mě, jak to bylo gigantický, skoro dvakrát větší, než standardní velký sety.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    60095 je velmi pekne... aj krpcom by sa urcite pacilo :)
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    Ja si pres vikend koupil 42049 a 60095 :)

    :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    A LEGO Fan Built a 4½ Foot Long SHIELD Helicarrier Using Only Images From the Avengers Movie for Reference - Cheezburger
    http://cheezburger.com/...foot-long-shield-helicarrier-using-only-images-from-the-avengers-movie-for

    ACID
    ACID --- ---
    Objevil jsem tady v obchodě Mk2 za 4200 a mám silné nutkání si pořídit ještě jednu :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    THOMASMORTA: to nepsali :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam