• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to rypadlo naštěstí nemám :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Jestli stejný proces uděláš j s důlním rypadlem, tak jsi borec - ty čtyry tisíce dílků by se mi nechtělo počítat:-) Tohle má jenom polovinu:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: nic nepytlikuj, jeste si postav na nejake c modely :)
    BATY
    BATY --- ---
    Ano, rozmontovaný Arocs... Teď musím všechny dílky přepočítat, jestli nic nechybí. Napytlíkovat a za 6 let to bude dárek k Vánocům :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TEAPACK: To vypadá na rozmontovaného ACROSe.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: O.o to bude dárek k vánocům? :-D sesypané všechny modely, které doteď měli? (ne že bych to od vlastních rodičů neznal.... =D )
    KAERO
    KAERO --- ---
    dalsi pekny navod na c-model arocsu, teda presneji autor pise ze je potreba par kostek navic, ale nevim ktere a kolik:
    LEGO MOC-5890 42043 Langholzlaster (long timber truck) (Technic 2016) | Rebrickable - Build with LEGO
    http://rebrickable.com/mocs/jb70/42043-langholzlaster-long-timber-truck
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    PECA: Můžeš zkusit nějakou neobvyklou barvu...
    PECA
    PECA --- ---
    CROSS: Ten značkovač mě taky napadl. Nebo si ten počet holt držet a čekovat poctivost B-]
    Ok, promyslím to. Stejně by to nějakej ten kýbl kostek navíc chtělo...
    Dík
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: díky, přišlo mi, že některý PF věci jsou na BL docela dost drahý. Navíc PF sami o sobě jsou tak drahý, že ti je lego pošle bez poštovnýho, takže si řikám jestli elektriku neobjednat rovnou na lego shopu, se zárukou atd...
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: můžeš si je označit markerem nebo tak něčim... nebo si dělat fotky mobilem pro kontrolu. Na tu desku si nakreslit nějakej cílovej tvar či vzor. Můžeš na to použít kostky z Dupla. Ono by to nějak šlo.

    Výhoda -- kostky se neztratěj, nevýhoda -- něco to stojí. K původní otázce je to jediný, co mě napadá.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PECA
    PECA --- ---
    CROSS: To by mohl vzít nějakou jinou generickou kostku a přidat si ji. Musel bych si extra držet záznam kolik kostiček už dostal. Poctivej je, zatím, takže ho nechci zbytečně pokoušet :)
    BATY
    BATY --- ---
    Já se nikam nepřepnu z kanadskýho regionu. Chtěl jsem se podívat, kolik stoji power functions věci na eshopu přímo lega... Ale všechno vidím v CAD, což mi je na prd. Mám v práci i doma Win10 a Chrome... Asi ho budu muset nějak pročistit a nebo zkusit třeba IE, ale zatím nebyl čas. Tak díky za reakce, alespoň vím, že chyba je na mém prohlížeči.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: a co si na to koupit nějakou základní krabici kostek a jednu základnovou desku, desku pověsit na zeď a ať tam cvaká ty kostičky, co mu budeš za odměnu dávat?
    PECA
    PECA --- ---
    Nemáte tip na nějaký arch, kde by jednotlivá pole byla ve tvaru LEGO kostek? Snažíme se doma vypilovat motivační program pro synka, kde jako odměna figuruje pomyslná LEGO kostka. Tu si za odměnu vybarví, nebo vystřihne a nalepí... No a za ty kostky si pak bude moci koupit stavebnici LEGO ("kostka" má nějakou domluvenou hodnotu v Kč).
    Řeším teď jakou formu tomu dát. Tak sháním tipy na nějaké ikonické obrázky kostek, nebo jestli existuje něco jako kalendář... Za případné tipy děkuji :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Ano, Win10, FF 49.0.2 :)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    BATY: Ano, na cokoliv (Opera 41.0, Ubuntu 12.04)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: úplně v pohodě na naprosto cokoli... (FF 49.0.2/Xubuntu)
    BATY
    BATY --- ---
    Jde vám na https://shop.lego.com změnit region na něco jiného než na Canadu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam