• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    V bambuli je 30% sleva na dost stavebních...

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Na stránkách Pompa je nějaká obří slevová akce na lego - nevím, podle jakého klíče slevňují a jak dlouho to bude platit, ale na slevu téhle sady čekám už půl roku:

    LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě
    http://www.pompo.cz/lego-friends-41122-dobrodruzny-tabor-dum-na-strome/p2241122-1/

    Konečně dube můj zábavní park úplný (a předělenaný k nepoznání na Nexo Knights).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Co chceš s EV3 dělat? Letos vyšlo Lego WeDo s úplně novumi konektory, které nejspíš budou v nové generaci power functions, ale EV3 tu nejspíš ještě pár let bude, navíc už mají tolik senzorů, že počítají s alespoň nějakou zpětnou kompatibilitou.
    ACID
    ACID --- ---
    Robodiskuze je privat, tak to zkusím tu: Má smysl uvazovat o mindstorms ev3, nebo má vyjít nějaká nová verze s nekompatibilním připojením, takže by se člověk mlátil do hlavy, že nepočkal?
    BATY
    BATY --- ---
    HARLEY DAVIDSON ELECTRA GLIDE LAW ENFORCEMENT
    https://flic.kr/p/Pustfs
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    FLYBOJ: Nezkoušel, už to mám doma docela dlouho, kupoval jsem ho z druhý ruky už postavený spíš kvůli dílkum, takže už je z toho sem tam něco vybrakovanýho... Každopádně s těmahle kolama to vypadá o dost líp :)
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    SHMADE: fajnovy:) Zkousel si z tohoto setu i B model?
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: teda motorizaci jsem mel na mysli pridani pohonu kol a rizeni kol pro dalkove ovladani, coz nema. ach jo to budu muset dodelat :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: super! to vypada proste skvele. takovy mel byt model B arocs setu.

    boze doufam ze to ma taky motorizovane. vcera jsem si hral s motorizaci arocse modelu B, a udelat to rychle neni problem. ale aby to vypadalo fakt hezky a melo kluznou spojku (deti) tak jsem rozboural skoro cely tahac.
    PECA
    PECA --- ---
    BATY: Týjo, slušněj borec!
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak jsem si včera udělal radostičku (těma kolama, kdyby to nebylo jasný) :)

    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    :D

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jedno dálkově ovládené "mini" autíčko na dnešní doprovodný závod k příležitosti vyhlašování výsledků letošního ročníku Lego Technic Truck Trialu, kdyby se chtěl někdo přijít mrknout/ na pivo, tak od 18:30 v hospůdce Libocká studna, kousek od obory Bílá Hora...



    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Když je ten listopad... Jeden uvědomělý legař (Icewalker) z fóra kostky.org vytvořil tenhle super plakát.

    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: takovy navrhovaci software se vlastne nebude moc lisit od softu na 3D tiskarny. ma to vnitrni vyplnovou mrizku, ma to vrstvy vysky 1 kosticky...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BATY: asi zalezi v akom stave by ten 'stang bol - ale presne to napadlo aj mna.

    este skoda, ze tam nie je ukazana aj cast ako to navrhovali...
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: Ani bych se nedivil, kdyby ty lego kostičky, z kterých to je postavený, stály víc jak opravdovej mustang :) I když to asi né :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Lifesize Lego Model Of 1965 Ford Mustang | OFFICIAL HD
    https://www.youtube.com/watch?v=aJMH1V5UFzQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam