• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    SHMADE: fajnovy:) Zkousel si z tohoto setu i B model?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak jsem si včera udělal radostičku (těma kolama, kdyby to nebylo jasný) :)

    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    :D

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jedno dálkově ovládené "mini" autíčko na dnešní doprovodný závod k příležitosti vyhlašování výsledků letošního ročníku Lego Technic Truck Trialu, kdyby se chtěl někdo přijít mrknout/ na pivo, tak od 18:30 v hospůdce Libocká studna, kousek od obory Bílá Hora...



    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Když je ten listopad... Jeden uvědomělý legař (Icewalker) z fóra kostky.org vytvořil tenhle super plakát.

    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: takovy navrhovaci software se vlastne nebude moc lisit od softu na 3D tiskarny. ma to vnitrni vyplnovou mrizku, ma to vrstvy vysky 1 kosticky...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BATY: asi zalezi v akom stave by ten 'stang bol - ale presne to napadlo aj mna.

    este skoda, ze tam nie je ukazana aj cast ako to navrhovali...
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: Ani bych se nedivil, kdyby ty lego kostičky, z kterých to je postavený, stály víc jak opravdovej mustang :) I když to asi né :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Lifesize Lego Model Of 1965 Ford Mustang | OFFICIAL HD
    https://www.youtube.com/watch?v=aJMH1V5UFzQ
    BATY
    BATY --- ---
    lego batman serie
    lego batman serie 71017 | hi guy find on reddit www.reddit.c… | Flickr
    https://www.flickr.com/photos/alex_thelegofan/30371140093/in/pool-eurobricks/
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Jsou silná podle toho, jaký čas zvolíš na foťáku ;) Ale jo, nepřijdu mi špatná. Líbilo by se mi, mít ještě jeden pár na střeše, ale nějak nevidím možnost jak je tam nacpat, pokud bych tu střechu nechtěl kompletně předělávat...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: vypada ze ty svetla jsou silna
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: motorizovat arocse. teda tedkom model B, zrusil jsem nakladaci rameno a udelal jednu napravu zvedaci, a chci pridat najedove rampy. na vanoce mam slibenou sbrick...
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: A co budeš stavět?
    Já mám v plánu objednat 3x M motor, 2x receiver a 2 ovladače... To mám tak za 2 tisíce...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: hm. pockej, promyslim si to.... jeste moment... hm. neco se mi na tom nelibi, takze je mi to lito kamo, ale ne :)

    Jsem si objednal z lego shopu servo motor a xl motor a pribalili mi zdarma tohle. A ted nevim jestli si to stavet sam nebo to dat neteri :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Tak ho můžeme vzít napůl. Já si vezmu tlumiče, ramena, černý a šedivý technic dílky a zbytek si můžeš nechat :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    premyslim ze bych si koupil formula offroader:
    42037-1: Formula Off-Roader | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/42037-1/Formula-Off-Roader
    za chvili ho stahnou z prodeje, a je tam spousta dobrych dilku jako ramena, pruziny, kola...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Že. Zvlášť pokud máš kolem sebe někoho kdo předloni vášnivě gumičkoval a teď má zásoby :D
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ten nápad s tou gumičkou taky není k zahození :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam