• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOOMIX: Vesměs ty samé slevy, které nabídla velká hračkářství, takže jsou reálné.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nevím, jak moc jsou to reálné slevy, ale třeba se to bude někomu hodit

    Velký vánoční výprodej - LEGO | Alza.cz
    https://www.alza.cz/hracky/vyprodej-hracek/18851136-e3.htm
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: Se samolepkama to bude asi vypadat líp...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Já v poslední době přešel na rychlené třídění podle barev, případně ještě stranou dám dílky 1x1 a spojky. (jenom když jsem stavěl klasické prasátko na peníze, přišlo mi natištěné doporučení roztřídit podle barev dost sarkastické, protože tak 80 % kostek je červených:-)).
    ACID
    ACID --- ---
    Teď jsem to jen tak počítal a žádný speedbuild to nebyl, 13h včetně asi hodiny zdržení s návštěvou. Pravda je, že jsem si netřídil dílky dopředu, ale hledal jsem je po pytlících.
    ACID
    ACID --- ---
    Hotovo

    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: já je furt používám, modely bez řidiče nepokládám za plnohodnotné :-]
    (teda Technic jsem nestavěl, ani nepamatuju, jenom je nakupuju, že na to jednou bude čas...)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: To už je hodně dávno:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: ak dřív existovaly takový ty klasický sedačky z dob Technic figů
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: ten obloukový díl, kolem kterého je vystavěná, byl uveden v zimě 2016, takže asi moc předchůdců ta sedačka neměla.
    ACID
    ACID --- ---
    Můj první model s takhle promakanou sedačkou.

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOMG: Hlavně zenové mistrovství v trpělivosti:-)
    TOMG
    TOMG --- ---
    THOMASMORTA: Pomáhal jsem mu akorát s uvázáním lanek. Jinak si zbytek stavěl sám. Na devítiletého prcka docela výkon. :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOMG: Jestli to stavěl sám, tak to klobouk dolů!
    TOMG
    TOMG --- ---
    Stavěl to od půl šesté do půl jedenácté. Než to postavené zaparkoval vedle krabice a utahaný šel spát.
    TOMG
    TOMG --- ---
    U nás to včera bylo takhle. Synátor na to koukal jako puk, když to našel pod stromečkem. :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Což o to, já mám v bytě hromadu lega na postavení či přestavěni, ale jsem u rodičů a kvůli návštěvě malých dětí nechtěli, abych si přivezl nějaké velké lego na stavění.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Ja mam ke stavbe 42052 helikopteru... zacnu stavet az 26. zatim nemam cas :))
    NOIK
    NOIK --- ---
    THOMASMORTA: takhle jsem trpěl loni, když tady pánové informovali jak pokračuje Arocs a spol. ...letos jsem už proto nic neponechal náhodě:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ach jo, já chci taky něco stavět:-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam