• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já se už několikrát setkal s tím, že zejména otcové-inženýři stavěli s menším dětmi (pod šest let) technicy:-)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to slýchám pořád ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: A víš, že Technicy jsou určené pro kategorii 7-16 let? :-)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: tu recenzi jsem viděl a docela to pochválil...
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: real life nevim, ale v RC světě existuje, zrovna dneska jsem mi na to přišlo promo z místního e–shopu, https://www.galaxus.ch/en/s5/product/nikko-rc-velocitrax-lime-green-rc-for-kids-5872230?isSale=true
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: co vim tak zadna opravdova predloha. ale viz sarielova recenze, rika ze to perfektne jezdi, je to zive a krasne se s tim blbne - tedy je to dobra hracka (nekdy nesmim zapominat ze lego je primarne hracka :) )
    CROSS
    CROSS --- ---
    Ten pásový závoďák už mám taky v merku... Kdysi jsem podobně motorizoval rolbu (8263) taky dvěma malými motory a bylo to velice agilní.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Ten pásák vypadá na zábavný lego, škoda, že se mi nelíbí. Má to vůbec předlohu v reálu? Asi ne, ne?
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: jo, taky me prekvapilo jak je sbrick krasne funkcni. akorat u deti (2 a 4 roky) mam trochu problem ze na dotykovem mobilu nedokazou spravne "dotykat" (sem tam ostatnima prstikama smatnou jinam, povoli dotek atd.)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Jo, ale na Legoshopu nemáš poštovné 29 Kč a dodání do druhého dne, pokud máš ve městě pobočku.

    Skoro se divím, že Lego nekoupí SBrick, nebo z něj neudělá licencovaný produkt - je fakt honě oblíbená a začíná být i tolerovaná u modelů.
    KAERO
    KAERO --- ---
    LILINKA: ted se na tebe vsichni sesypou kvuli slevam :)

    THOMASMORTA: na lego obchodu maji taky. vicemene srovnatelne ceny, ja mam v merku tohle:

    https://www.mall.cz/lego-technic/lego-technic-42065-rc-pasovy-zavodak-985599
    RC pásový závoďák | LEGO Shop
    https://shop.lego.com/cs-CZ/RC-pasovy-zavodak-42065

    na leto to bude s deckama skvele (ale s sbrickem, ir ovladani nemam rad)
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    THOMASMORTA: ohledne lega posta. Jinak diky za tip, zkusim sehnat na nekoho kontakt.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Dámy a pánové, sety 2017, které už Lego někde poslalo do oběhu se dají za MOC koupit na Mall.cz!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    LILINKA: A je nějaká šance, že bych u Tebe vyprosil se zaměstnaneckou slevou největší Nexo Knights 2017 a případně ten Disneyho zámek (ačkoliv na ten bych i se slevou musel nejdřív našetřit)?
    Jinak co jsem zaregistroval v zákulisí českého fóra AFOLů, tak obecně považují české zastoupení LEGA za dost nepružné, takže pokud je možnost spolupracovat s jinou pobočkou, je to asi lepší.
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    TEAPACK: tak to jeste vyzkousim kvuli tem kostkam. Nemas nahodou jeste nekde kontakt na nekoho konkretniho? :-)
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    THOMASMORTA: to prave nemuzu. Navic diky tomu, ze treba desky mi nakoupila mamka v praci a jakozto zamestnanci maji cca 50% slevu na vsechno, tak desky nevysly tak draho. Horsi to bude s kostkama, ty uz musim jet pres svuj VIP program na LEGO a pres pick a brick. S tema spodnima stranama si poradim pri nejhorsim tak, ze vynecham rozmer ala jeden cudlik a prekryju to kostkama.

    BATY: to neni tak strasny. Kdybys nekdy chtel neco vetsiho, tak si klidne rekni a muzu se zeptat mamy :-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    LILINKA: Na takovýhle projekty je asi lepší komunikovat s lidma přímo z Dánska - když jsme chtěli po českém legu, jestli by s něčím nepřijeli do NTK na robotický týden, tak nás poslali k šípku. Pak jsme napsali do DNK a přijel kamion s hromadou EV3 a obřím R2D2 na dálkové ovládání =)
    BATY
    BATY --- ---
    LILINKA: Asi jen na 12 tisíc.
    Ale máme dvě malé děti, tak bychom prý za lego neměli utrácet víš...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    LILINKA: A předpokládám, že základové desky třetích stran použít nemůžeš, když to chce prezentovat lego? Jinak ta vrstva 16x16 desek by podle mě překryla jak hřebíky/šrouby tak spoje - jsou to už tak velké formy, že nemají úplně klasické spodní strany:

    LILINKA
    LILINKA --- ---
    BATY: uz jsem dokonce domluvena v LEGO, ze mam pak poslat dokumentaci a budou to chtit nekde prezentovat :-)
    Tak jsem zvedava, co z toho nakonec vyleze :-)
    btw, na kolik si to nakonec spocital?
    BATY
    BATY --- ---
    LILINKA: Teda to je projekt! :) A to jsem si myslel, jakej jsem lego fanda... Manželka už se mě ptala, kolik jsme za to lego tento rok dali, už jsem byl na koberečku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam