• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BATY: ja bych klidne zrovna tenhle bral..a koukal jsem na eshop bambule a tam ty slevy byly i na dalsi, tak jsem myslel, ze to mozna bude i obchodech a na nejaky dalsi. Ale diky, jeste se zkusim podivat treba do kotvy. Jinak v tom liberci jsem byl ve trech hrackarstvich a technicy totalne vybrany.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: tak to me stve ze nejsem v pza :(
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: 1500 Kč
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: a kolik stal po te sleve?
    BATY
    BATY --- ---
    CHILDINTIME: Jak jsem psal, byla tam sleva 50% jen na ten Technic 42039 a tak 4 krabice... Jinak byl Technic za normalni ceny.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    Byl jsem vcera v bambuli v liberci a uz nic nebylo z technicu nebylo, nebyl jste treba nekdo vcera v Praze, kde by jeste neco mohlo byt?
    NOIK
    NOIK --- ---
    JOPS: je to velký:)

    LILINKA
    LILINKA --- ---
    JVMLOK: nechces mi poslat fotku? Treba bych se inspirovala. Jinak vrstevnice stavet nebudu. Misto vrstevnic budu mit ruzne odstiny kostek. Potrebuju, aby to nevazilo tunu a unesla mi to zed.
    VERONIKA22: díky! To vypada fakt dobre. Jsem na nej fakt zvedava.

    Btw, nasla jsem navod, jak k tomu pripojit dalkove ovladani. https://www.youtube.com/watch?v=D1rzv_eLAY8
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Naprosto boží...

    K 3tím narozkám synkovi koupím tento od Bruderu:

    abychom se neprali o ten z lega :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    co ten traktor https://www.alza.cz/hracky/lego-technic-42054-claas-xerion-5000-trac-vc-d4369456.htm

    uz to nekdo ma a postavil ?

    koukal jsem na to v hrackarstvi a diky bohu jsem u sebe nemel penezenku ani karty. Jinak bych to asi tahl domu :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    nenávidím vás, všichni umřete na rakovinu do hlavy, každá návštěva tohohle klubiki mě vyjde na 2000+
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: Je to bozi :) jak stavba tak vysledek :))

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak hotovo :)) jeste nahodit polepy...

    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    tesco má taky docela slušný akce na lego, co jsem dneska koukal tak cca 30 % ...
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Hm, to je pravda :) Ale kdo ví kdy...
    NOIK
    NOIK --- ---
    BATY: fotit budeš ty přece:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LILINKA: u nás měl to rypadlo místní kamenný obchůdek ve výloze a spínalo se dle hodin :o) https://www.facebook.com/kdosihraje.cz/videos/1839784649625482/
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Žádný foto nebylo, to je škandál... Tak teď musíš postavit ještě nějaké příslušenství :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Ten věk říká, pro jakou cílovou skupinu je optimalizovaná složitost návodu a stavební techniky. I ta trpělivost je položka se kterou počítají autoři návodů.
    NOIK
    NOIK --- ---
    tak jsem dneska doklepl Claase, bylo to pěkné zabití čtyř nocí ...doufám, že letos přijde zase něco podobnýho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam