• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: Je to bozi :) jak stavba tak vysledek :))

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak hotovo :)) jeste nahodit polepy...

    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    tesco má taky docela slušný akce na lego, co jsem dneska koukal tak cca 30 % ...
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Hm, to je pravda :) Ale kdo ví kdy...
    NOIK
    NOIK --- ---
    BATY: fotit budeš ty přece:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LILINKA: u nás měl to rypadlo místní kamenný obchůdek ve výloze a spínalo se dle hodin :o) https://www.facebook.com/kdosihraje.cz/videos/1839784649625482/
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Žádný foto nebylo, to je škandál... Tak teď musíš postavit ještě nějaké příslušenství :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Ten věk říká, pro jakou cílovou skupinu je optimalizovaná složitost návodu a stavební techniky. I ta trpělivost je položka se kterou počítají autoři návodů.
    NOIK
    NOIK --- ---
    tak jsem dneska doklepl Claase, bylo to pěkné zabití čtyř nocí ...doufám, že letos přijde zase něco podobnýho
    KAERO
    KAERO --- ---
    CROSS: starsi zvladl postavit podle navodu v 3,5 letech. ale trpelivost mu po 15 minutach dojde, a musel jsem mu hledat kosticky, jinak by mu trpelivost dosla uz po minute :)


    THOMASMORTA: jo tohle me prudi. zena mi to taky zminila. maji psat 7 - 99, jak je casto na deskovych hrach. mozna by stalo za to napsat do lego at to spravi.
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: měl jsem na mysli stavění podle návodu, to musí podle mě zmáknout nejdřív, aby z toho pochopil základní principy. Ale občas jeví zájem i o stavění free style, teď naposled stavěl mladšímu bráchovi z Dupla hrad. Dal jsem mu i nějakej malej Creator a docela jsem koukal, ja z toho lepil nějaký letadlo (samo nic realistického, ale dalo se odhadnout, že to má být letadlo).

    (Duplo) koleje taky skládá celkem smysluplně, jako že navazují, spojují se po výhybkách a pod. (těch kolejí tu máme řádově... 12 metrů, asi 10 vyhýbek, to neni, že by složil jedno kolečko). Žádný talent, ale skill natrénuje. :-]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LILINKA: tu mapu mame v praci na zdi je to obrovske a naprosto bozi. Drzim palce. Myslim ze co se podkladu tyce tak to je jedno, protoze nez nastavis vrstevnice kontinentu tak uz budes mit zaklad samonosnej. Fakt hodne stesti! Mj dneska jsem byl na vystave LEGO v Gliwicich, jak se dostanu na sit nahodim nejaky fotkx,,,suce jenom z telefonu a v baraku ale aspon neco. Byl jsem hodne nadsenej, tohle se me drahe podario vymyslet bajecne. Air Force 1 z milionu kosticek je mj naprostej ulet
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: A staví podle návodu, nebo už zkouší vlastní stavby?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pozoruju, jak starší syn (v únoru mu bude pět) už chce City a tyhle věci stavět sám, docela mu to jde, včetně prvků z Technicu (v Ninjago toho je dost)... Tak jsem mírně optimistický i stran Technicu jako takového.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Pffft, Viktor stavěl z Technicu už v pěti sám
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já se už několikrát setkal s tím, že zejména otcové-inženýři stavěli s menším dětmi (pod šest let) technicy:-)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to slýchám pořád ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: A víš, že Technicy jsou určené pro kategorii 7-16 let? :-)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: tu recenzi jsem viděl a docela to pochválil...
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: real life nevim, ale v RC světě existuje, zrovna dneska jsem mi na to přišlo promo z místního e–shopu, https://www.galaxus.ch/en/s5/product/nikko-rc-velocitrax-lime-green-rc-for-kids-5872230?isSale=true
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam