• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: nevim jestli vetsi. pro mne je dostatecne doporuceni zkusenost kdy se mezi lego kostky zamichalo par cobi kostek. na prvni pohled stejne, ale stavet se s nima nedalo, nesedely, nedrzely nebo byly prilis tuhe atd.
    neboli pro mne od napodobenin ruce pryc.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Sariel začal recenzovat COBI - existuje větší doporučení pro cizí kostky?

    Sariel's Reviews - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCnU_qLeYLcXIWfahLHYR6aQ
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    KAERO: ani v shopech v USA to neni, vyl jsem tam vcera...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Stejně bude aplikace na programování robota uvolněná až v srpnu, tak nemá cenu to dřív kupovat:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    koukam lego boost je na emerickych strankach:
    Home - BOOST LEGO.com
    https://www.lego.com/en-us/boost
    ale na ceske verzi neni. to jsou ale zase ptakoviny. prej globalizace, takovych protestujicich v tom hamburku bylo, ale fakt nechapu proti cemu. porad si u nas nemuzu koupit to same co jinde.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Hrajete někdo Lego Worlds?
    Nemohu se dočkat tohohle DLC:

    NEW SPACE CREATURES, WEAPONS, & MORE! - Lego Worlds Classic Space DLC - Part 22 | Pungence
    https://www.youtube.com/watch?v=sMlaj1wH1-0


    Ale tedy doufám, že s ním přijde i update a oprava alespoň některých bugů
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: No, cca za 4-5 dní chtějí spustit kampaň na kickstarteru a pokud vím, tak k tomu potřebují mít hotový prototyp a nasmlouvaného výrobce pro případ úspěchu kampaně.
    Ale bojím se, že při ceně za základní set budou chtít hrozně velkou částku a podcení marketing - to už se povedlo pár lidem se zajímavou myšlenkou.
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: ech, to vypada skvele. kdyby to fungovalo, tak:


    Ale spis se bojim ze to uvidime nejdriv za 3 roky a bude to fungovat tak napul.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Scratch dotazený k fyzické realizaci:
    Algobrix – Coding Blocks game
    http://www.algobrix.com/

    Vypadá to hodně zajímavě, ale bojím se, že to bude pekelně drahé
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    BATY: me ho rozkousalo stene asi dva tejdny po tom co sem ho slozil... zatim je jenom rozebranej v pytlikach, k tomu pocitani se nemuzu dokopat, ale i proto ze se bojim toho kolik (a za kolik) toho bude ve vysledk chybet.. = )
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    THOMASMORTA: pokud budeš mít váhu na 0.01g, tak můžeš vážit jednotlivé pytlíky před a po půjčení a pokud bude váha někde přebývat tak to vrátíš na umytí, a pokud bude někde něco chybět, tak nevrátíš kus vratné zálohy ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Tak ten, kdo by si to půjčil by to samozřejmě vrátil rozebrané, napytlíkované a označené a ty bys jenom zkontroloval, že je obsah všech pytlíků v pořádku:-)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Já myslím, že takhle to zjistím úplně nejlíp.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: anebo to znovu sloz, tim presne zjistis co ti chybi a jeste si uzijes skladani :)))
    CROSS
    CROSS --- ---
    OLA44: aby zjistil CO chybí? Tomu řikám chytrá váha.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    misto prepocitavani se to da zvazit :)
    BATY
    BATY --- ---
    Arocse mám rozebranýho a momentálně ho nepotřebuju. Ale potom, co jsem ho celý víkend rozebíral a přepočítaval dílek po dílku, abych zjisitil co chybí, tak dělat to za 500 Kč znovu, to se mi fakt nechce, to je malá odměna :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KEJML: Tak si to nech pro deti, synek si hraje s legem po me
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    za tři kila půjčím na týden 42042 :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    KEJML: 8872 nekde mam, byl to muj sen, ted kdyz jsem to po letech hledal, smal jsem se, jak to bylo "lojovy", ale v moji detsky pameti to byl nadherny kamion s destou
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Ja bych si za +-petikilo taky nejakej vetsi, moderni Technic s radosti postavil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam