• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Jeste to tedy prozkoumam, nemam s tim zatim zadnou zkusennost.
    A priznam se ze jsem zatim jen tahal "z paty" ceny jsem nesumiroval.
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: toho uz mas docela dost. to uz moza skoro stoji za to udelat si vlastni objednavku...? to postovne takova krize neni.
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: zbezne sem to projel. Diffy jsem tam nenasel, asi nema. Pockal bych tedy az jestli budete/me delat objednavku z nejakeho toho vic na technic zamereneho shopu... Predbezne vim ze bych chtel 2 nebo 4 kompletni diffy. Na barve asi tolik nezalezi, ale kdyby se povedlo dva libovolne sedivy/cerny (ale preferuji tu sedivou, koukal jsem ze je i nejrozsirenejsi), a kdyby se povedlo 2 cerveny, tak to by bylo hezke :)
    pak bych taky asi vzal nejaky tlumice, na to musim jeste kouknout. A idealne technikovej retez, ten clankovej... pocet clanku jeste presne nevim ale asi vic nez 40...
    Mozna nejaky ty gumovy spojky na axle, ale to jeste musim taky kouknout.
    Jo, a urcite bych chtel par (pocet upresnim) teh "kardanovejch krizu" na axle, nevim ted jak se tomu rika...


    Predbezne dik :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak dneska zrovna nakupuju v tomto obchodě (mají tam akci na figy, které sháním ve velkém množství):
    https://store.bricklink.com/NannysBricks#/shop?o={%22showHomeItems%22:1}

    Pokud se někdo chcete přidat, napište mi prosím během dneška jaké součástky a v jakém množství chcete. Díky!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Co na to říct - mentalita některých Čechů :-(
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: no hele, muzu se hadat, ale cim bych toho dosahnul? puvodne jsem to ani nechtel moc resit, tak jsem dal neutralni hodnoceni, a ten borec mi za to dal negativni :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: A řekli Ti, kde jsou prints v podmínkách? Protože podle bricklinku rozhodně stickers nejsou prints. Ale tak zrovna Brickmania je nejspíš obrovská hrabárna. Znám lidi, kteří kupují zásadně NEW věci, já osobně je preferuji a USED pořizuji jen když součástku nutně potřebuji a kvůli NEW bych objednávat z nějakého obskurního obchodu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: prochazel jsem podminky uz mnoha obchodu, a casto to tam je.
    viz napriklad obchod Brickmania czech:
    "used brick can have original lego stickers"
    nebo treba obchod 3 bricks:
    "9. Used parts, minifigures and sets could have some scratches, original stickers, dust or dirt! Old and used bricks can be yelowed or discolored!"

    A konkretne od Brickmania czech mi bylo (celkem hrube) receno ze "stickers" jsou i "prints" a at si ctu podminky obchodu.

    Jinak mam 6 kusu tohoto:
    LEGO PART 64889pr0001 Technic Tread Sprocket Wheel Small with Glatorian Game Print | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/...64889pr0001/technic-tread-sprocket-wheel-small-with-glatorian-game-print/
    ale spletl jsem se - je to z bionicle a ne z nexo knights.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: To se mi ještě nestalo - navíc je to dost chyba obchodníka, protože na bricklinku mají varianty s potiskem nebo nálepkou vlastní evidenční číslo. Každopádně já Nexo Knights stavím, tak mi kdyžtak pošli obrázky, o jaké součástky se jedná a možná bych je vyměnil...


    OLTSKUL: Násep? Náplň do vlaků se sypkým materiálem? :-) Nevním, jestli je budou mít ve stejném obchodě, ale dá se...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    muzu se taky pridat? ja bych potreboval strasne moc druhu 1x1 round :)

    Praha :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    jo a bacha: vetsina obchodu na bricklink neresi jestli jsou soucastky s potiskem/nalepkou nebo bez. takze jsem driv objednal ozubena kola na pasy, a prisly mi s potiskem pro nexo knights. to pasove vozidlo s tim nevypadalo moc dobre :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Určitě, pokud to budou tematicky podobné součástky, je pravděpodobné, že najdeme obchod, který se na to zaměřuje:-)

    BTW: Všimli jste si, že v některých Friends setech jsou zajímavé technic součástky jako ozubená kolečka nebo kardanové spoje?
    VACA
    VACA --- ---
    Bylo by mozny ze bych se k vam eventuelne taky pripojil?
    Taky praha.
    Jeste to teda musim promyslet, vecer ne to taky kouknu. Ale zrovna nejakej ten kompletni diff/ nebo dva, by se mi taky hodil.
    V pripade ze bych do toho sel, tak bych penize poslal predem na ucet.
    CHIX
    CHIX --- ---
    Večer si k tomu Sednu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ech, skoda, mel jsem tu vic psat. delal jsem ted na bricklinku 3 vetsi objednavky na planetostroj. pouceni pro priste... :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CHIX: Tak sepiš, co bys chtěl a zkusím najít místo, kde to má jeden obchodník a pak se nějak domluvíme. A taky napuš, jestli chceš new a nebo riskneš used.
    CHIX
    CHIX --- ---
    THOMASMORTA: ahoj Praha a jako nespecha. A vůbec nevím za kolik by to vlastně bylo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CHIX: Jak moc to spěchá a odkud jsi? Já objednávám každou chvíli, ale někdo další by mi mohl pomoct dosáhnout na nákup v obchodech s vysokým minimálním nákupem...
    CHIX
    CHIX --- ---
    Zdravím dobré duše
    Mám prosbu na někoho kdo bude objednávat z bricklinku a pod. Jestli bych se mohl připojit. Konkrétně ozubené kola a klec diferenciálu Klec
    Dikec
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Zkus to naimportovat z LDD do Stud.io a pak upravit neznámé díly. mám pocit že Stud.io je občas jemnější a rozlišuje díly, které LDD považujr za ekvivalentní. Ale nemám žádné extra závratné zkušenosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam