• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---

    KAERO
    KAERO --- ---
    ARMADILLO: ahaa. jo "RC" pasak mam taky a jezdi jako vino, prikoupil jsem spunty a je to super. tech spuntu neni moc treba, ob 1 na preskacku staci. naopak kdyz jich je moc, tak se s pasama spatne zataci.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Koukam, ze ten 42069 ma ty spunty ob 1 pas a napreskacku.
    No nic, asi ho taky budu muset objednat :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: aha tak promin, ja mluvil o 42065 :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: k setu urcite nejsou, stejne jako chybi napr.k 8043
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARMADILLO: hm, ja tam dal rovnou gumove spunty, podle navodu. ale koukam a mel bys je mit v krabici taky ne? jsi kupoval primo ten set, nebo ne?
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARMADILLO: hm, ja tam dal rovnou gumove spunty, podle navodu. ale koukam a mel bys je mit v krabici taky ne? jsi kupoval primo ten set, nebo ne?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Tady reseni
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Jsou jeste tyhle, trochu drazsi..
    LEGO Red Rubber Attachment for Large Tread Link (14149) | Brick Owl - LEGO Marketplace
    https://www.brickowl.com/catalog/lego-red-rubber-attachment-for-large-tread-link-14149
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Jo, uz to mam :)
    LEGO Rubber Attachment for Track (24375) | Brick Owl - LEGO Marketplace
    https://www.brickowl.com/catalog/lego-rubber-attachment-for-track-24375
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: AHoj, jezdi to desne rychle, klidne i smykem. Naopak mam problem stejny jako u bagru, ze pasy prokluzuji na podlaze.

    Nevite nekdo, daji se samostatne koupit ty oranzove gumove spuntiky, ktere jsou u Lego Boost pasu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    trochu jsem doma stavěl
    lego auto sestrih1
    http://www.youtube.com/watch?v=vTeb0QLaPHo
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: dnes jsem to objednal, zkusim
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Tak k tomuhle bych chtel navod... :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Já občas něco na závodech máznul (silikon), ale pak když se na to nachytal bordýlek, tak to bylo skoro vždy spíš k horšímu. než nenamazaný...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Mate nekdo Lego 42069 extreme adventure (auto s pasy misto kol)? Ted jsem to dostavel ze soucastek jinych technicu a prekvapilo me ze to auto klade docela velky odpor pri jezdeni po podlaze. Moc nefunguje ze bych jednou rukou tlacil a zaroven ridil pres rizeni na kapote. Spis musim jednou rukou tlacit a druhou ridit. To docela snizuje hratelnost pro deti. A premyslim jestli to neni tim ze uz mam pasy docela ojete (mam je z 42065 Tracked racer a dokoupene).

    Pripadne zkouseli jste nekdo soucastky lego technic promazat? Mam nejake silikonove mazadlo na plasty, ale zas nechci riskovat ze to nebude uplne vhodne a aby se mi soucastky po 20 letech rozpadly (kdyz uz ted mam nejake 20+ let ;) )
    KAERO
    KAERO --- ---
    CROSS: tak zadny lego power functions motor neshori, kdyz je nasilne zastavis (osobne vyzkouseno), i kdyz jim to zahrivani asi dobre nedela. ale spojka je dobra aby se nenamahaly soucastky.
    KOUSICEK
    KOUSICEK --- ---
    CROSS:
    HADIAK:
    VACA: chápu. Děkuju:-)
    VACA
    VACA --- ---
    Jj prokluzova spojka, ten moment se da zvetsit vrstvenim vrcero spojek k sobe..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam