• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    tak uz to zverejnili, bugatti chiron:
    LEGO® Technic Presents: 42083 Bugatti Chiron - LEGO.com US
    https://www.lego.com/en-us/themes/technic/bugatti-chiron

    a vypada to... celkem zajimave.
    CHIX
    CHIX --- ---
    RATTKIN: hned me to napadlo taky. celkem casto nahrabnu jednu kosticku kterou jsem nekdy v 92-93 zterrorizoval... si dneska rikam - jestli jsem ti nekomu pomoh
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: taky dobre, dik, vyzkousim!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KAERO: každý chvilku tahá pilku
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: todle je pro me zajimavy dil. jeste kdyby byl 2 cudliky kratsi, tak jsem stastny:
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jo. ukaze se jak je lego korporace zkostnatela. jestli to nebude mit alespon funkce jako sbrick+brickcontroller, tedy ovladani gamepadem, tak to bude trapne.
    ale je jasne ze to postupne bude obirat zakazniky sbricku a buwizzu.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Čekal jsem klasičtější Batmobil, ale je to nějaká pancéřová krabice jak z Dark Knight Returns. Jinak jsem taky zvědavý, co to bude umět, protože LEGO si je moc dobře vědomé SBricku, Buwizzu a existence dalších. Já osobně bych od toho očekával hlavně Power Functions 2.0, takže nové konektory.
    KAERO
    KAERO --- ---
    jinak obrazky novych technic setu tady:
    LEGO Technic Summer 2018 Sets Revealed - The Brick Fan | The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/lego-technic-summer-2018-sets-revealed/

    a taky ma byt uvedeny nejaky lego batman s bluetooth ovladanim, tak jsem zvedavy jestli to zlikviduje sbrick a podobne.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: pokud to nepujde tak budu doufat ze treni bude stacit. ale to uz budu muset vyzkouset naostro, takze az nakoupim na bricklinku dily na cely jerab a pak to doladim...
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Takhle - když se nad tím zamyslíš, tak to, aby to otáčelo deskou tím, že to chytne za jeden stud není proveditelné (stud je kulatý, takže by o otáčelo jen pomocí třecí síly). Takže potřebuješ dole rozhodně širší základnu než jeden stud.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: mista je malo. potrebuju to dovnitr historickeho jerabu, a vyska jedne kostky je maximum co muzu obetovat
    OLTSKUL: obavam se ze tohle jsem nepochopil :( ale v kazdem pripade to bude prilis velke pro muj projekt
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Obávám se, že jednou kostkou to nepůjde. kolik máš místa na výšku? Určitě to půjde vhodnou kombinací kostek....
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    KAERO: tady je navod:
    KAERO
    KAERO --- ---
    jak pripojim osu nakolmo k cudliku (treba desticky), tak aby otaceni osy otacelo destickou? napadlo me leda viz-obrazek-dole, ale prijde mi ze musi byt nejaka kosticka co to dela primo. a pozor, typicka desticka s dirou umisti osu mezi cudliky, ja ji potrebuju primo na cudlik



    asi bych v praci potreboval par kosticek lega, abych si mohl hrat kdyz mam pauzu :)

    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    ahoj, měl bych na prodej sběratelskou edici 4002017 Nutcracker+hodinky...atd.
    víc info pošta
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KAERO: Masakr...

    Motorized Giant LEGO Roller Coaster | Bricks Cascade 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=DgijoLvRb1A

    (jeste vetsi, s loopem)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BLEVAJZZ: ty svetylka to neskutecne vylepsi. uplne bozi :)

    ty budovy z tehle serie mi vdycky prisly takove jakoby americkeho stylu. zda se mi to nebo ten dojem mate i nekdo jiny?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    stavím lego, kdyby to někoho zajímalo:)

    Lego Creator - Palace cinema - 10232
    http://www.youtube.com/watch?v=Y71-z5-kCWs
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: hm, tak jsem si zpatky dohledal to sarielovo srovnani superaut. jen takove prehledove, ale jde videt jak 8880 byla vychytana s polovinou soucastek...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam