• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GREW: nebo ze ho sni mravenci, kdyz bude z toho cukru :)
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Tvl, doufam, ze to nebude tak, ze se lego na policce po peti letech samo rozpadne na prach :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOOMIX: Lekl jsem se u cteni tech popisku obrazku:
    "Do roku 2030 přestane firma vyrábět z plastů. Nahradí je udržitelné materiály z cukrové třtiny."
    nebo
    "Metr vysoká větrná elektrárna je první stavebnicí LEGO s prvky udržitelných materiálů. Na trh přišla ke konci roku 2018. Skládá se ovšem i z běžných plastových kostek, recyklovatelné jsou pouze stromy další rostliny."

    Hernajs, ja mam pocit ze lego kostek je porad malo, druhotny trh je porad drahy, a oni prijdou s recyklovatelnym plastem.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Kvůli legu jsem zkoumal polární led i hasiče, říká designér - iDNES.cz
    https://ekonomika.idnes.cz/...andrew-coghill-design-fpl-/ekoakcie.aspx?c=A181026_141532_ekoakcie_fih
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak uz to brzo bude venku:
    Introducing LEGO Ideas Pop-Up Book! Set 21315 | 2 Classic Fairy Tales
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=74&v=QOe2ZeodeHg


    The LEGO Ideas Pop Up Book will be available from shop.LEGO.com and LEGO stores around the world from the 1st of November, 2018 for a recommended retail price of USD/EURO* 69.99 / GBP 59.99
    EZEE
    EZEE --- ---
    POHODAVOLE: jezis mam nekde podobnou s nakladistem, to je presne z ty doby myho detstvi :))
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    EMMET: aha to není oficiální video od lega? Tak tím se to vysvětluje :-) díky moc za odpověď.
    EMMET
    EMMET --- ---
    VERONIKA22: já našel jen nějaké fanouškovské filmy. Obávám se, že Horor Granny je hra, která je.předělávána.do různých sandboxových her jako minecraft nebo roblox. našel jsem stop motion s legem, ale.nic oficiálně od lega
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    EMMET:
    KAERO: otázku mi položila známá babička od asi 10ti letého kluka. Lego na youtube nesleduju, a tak jsem si vyhledala totéž co píšete, že by to snad mělo být originál video od LEGA....neboli zmiňovaný animák.
    Zajímavý - hádála sem, že jsem jen 100let za opicema a zde se bude o něčem vědět.

    Přijde mi divné, že LEGO točí videa a když to pak děti začnou chtít tak to není k dispozici :o(
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KAERO: my byli vcera s dcerou rabovat u nasich a privezli jsme toto + nekolik krabic. U tech masinek me potesilo, ze jsou "skoro" komplet (zatim jsem nenasel akorat jeden kus uhli) a prezili me i segru. Pak nahodim foto i se silnicema.

    KAERO
    KAERO --- ---
    VERONIKA22: a mozna by neskodilo rict, co je ten horor. Nasel jsem nejake youtube video, ale nevim jestli k tomu je neco vic? je to jen ten fanouskovsky animak nebo nejaky porad, hra, ci neco jineho?
    EMMET
    EMMET --- ---
    VERONIKA22: Jestli není LEGO Granny oficiální hra od lega, tak oficiální set existovat nebude:-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Dostala jsem otázku - zda k hororu LEGO GRANNY existuje i stavebnice a neumím na to odpovědět. Jediné co jsem v google našla byl tento odkaz https://shop.lego.com/en-US/Haunted-House-10228 ale nevím jestli to fakt k tomu Granny patří? Věděl by někdo zda existuje nějaké lego k té LEGO hře/aplikaci? Předem obrovské díky
    KAERO
    KAERO --- ---
    a nejvetsi problem mam obecne s timhle dilkem:

    aspon u poloviny techle mam ulomenou jednu stranu toho drzaku
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: 1 ze 2. lego juniors beru do "city". domecek z lego basic mas spravne. zakernost je ten monster truck obkliceny policejnima motorkama. syn ho predelal spis do monster dragstera, tak nevim nakolik lze uhodnout jaky to je set.
    mimochodem jsou tam 2 sety z roku 1980, takze urcite pres 35 let stare kusy :) nektere dily jsou napraskle, ale jinak kompletni.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Ty zákeřnosti mají být prastarý domeček LEGO Basic a demoliční dělníci z LEGO Juniors? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX:
    Lego Monorail perfect run 6991 Monorail Transport Base 1994 Space Unitron
    https://www.youtube.com/watch?v=dGMbHlZRdhw
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vždycky jsem chtěl tenhle set. A jak tak koukám na ty výhybky, tak jsou fakt promakaný. Škoda, že stojí kolem 8000Kč

    Лего 6991 Поезд Монорельс Обзор / LEGO 6991 Monorail Train Review
    https://www.youtube.com/watch?v=vy4X1RpC9dQ
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Ten koberec je taky z lega, ne? :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Hm, zacinam mit pocit ze to tu spamuju, poslednich 5 prispevku mojich.

    Dal jsem dohromady vsechna lego city co mame doma a udelal mensi diorama, neco je moje, neco dostali synove, tak jsem zvedav jak se to klukum bude libit az se vrati od babicky.

    Kdo pozna vsechny sety, ma 10 bodu! (jsou tam 2 zakernosti, a fotky nic moc, tak nemate sanci :) )


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam